Finalistki

7 / Sylwia Stasińska

Zagłosuj na Sylwię! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.7 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie:  Jestem studentką prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Moją pasją jest jazda motocyklem i czytanie historycznych książek. Wolne chwile spędzam z przyjaciółmi i moim ukochanym psiakiem.

 

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Ellie Łazarczyk | zegarki. Jordan Kerr

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2018, ponieważ... nie jest to jedynie konkurs piękności, lecz również konkurs na osobowość, charyzmę i odwagę, dzięki której jako przyszła Miss Polonia będę mogła zrobić wiele dobrego. 

Idealna Miss to... kobieta o nieposzlakowanej opinii, pełna energii, optymizmu i pewności siebie. Doskonałym połączeniem piękna i osobowości jest Pani Aneta Kręglicka, Miss Polonia 1989 oraz Miss Świata 1989, która jako kobieta delikatna i filigranowa osiągnęła ogromny sukces na arenie międzynarodowej.

Inspiruje mnie... Katarzyna Grochola, niesamowita pisarka, jak również kobieta o nieograniczonej wyobraźni i wyrafinowanym kunszcie pisarskim. Jej książki pozwalają przenieść się do innego wymiaru oraz zrozumieć otaczający nas świat.

Moim największym marzeniem jest... jako osoba twardo stąpająca po ziemi marzę o rzeczach możliwych do zrealizowania. Jednym z nich jest otworzenie schroniska dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... jestem osobą zdeterminowaną, ambitną, która osiąga postawione sobie  cele. Swoim altruistycznym podejściem do świata mogłabym zarazić innych, a ciężką pracą udowadniałabym, że wszystko jest możliwe.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM