Finalistki

7 / Kinga Sęk

Zagłosuj na Kingę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.7 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie:  Jestem studentką, studiuję na Uniwersytecie Medycznym na kierunku zdrowie publiczne, oprócz tego uczę się również w szkole policealnej na kierunku protetyk słuchu. Wolny czas staram się spędzać jak najaktywniej, lubię jeździć na desce snowboardowej zimą, a latem próbuje sportów wodnych, na przykład kitesurfingu. Moim hobby jest taniec, aktualnie tańczę w Reprezentacyjnym Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Opoczyńskiej "Tramblanka".

make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Born2Be | zegarki. Hornavan

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, ponieważ... w konkursie Miss Polonia wzięłam udział, ponieważ jest to moje marzenie z dzieciństwa.

 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia? Powinnam zostać Miss Polonia ponieważ, chciałabym pokazać, że Miss to nie tylko piękna kobieta, ale również osoba, która jest empatyczna i pomocna.

 

Moje pierwsze wspomnienia związane z konkursem Miss Polonia... co roku całą rodziną siadaliśmy przed telewizorem, wybieraliśmy dziewczynę, która była inteligentna i która według nas była najładniejsza i do samego końca gali ją dopingowaliśmy.

 

Jaka jest idealna Miss? Moim zdaniem idealna Miss to osoba, która jest empatyczna, ma dobre serce, niesie bezinteresowną pomoc. To osoba mądra, zgrabna i o delikatnych rysach twarzy.

 

Jakie jest Twoje największe marzenie? Moim największym marzeniem jest zostanie Ambasadorką Dobrej Woli.

 

Kto jest Twoim autorytetem? Moim autorytetem jest moja mama, mam do niej ogromny szacunek, ponieważ ma bardzo dobre serce i pomoże każdemu, kto będzie tej pomocy potrzebował.

 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czymś chciałabyś być? Chciałabym zostać ptakiem, aby móc latać ponad chmurami i poczuć "wolność" chociaż na chwilę.

 

Jaką super moc chciałabyś mieć? Chciałabym mieć moc uzdrawiania istot żywych.

 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują... opiekuńcza, empatyczna, ambitna

 

Co jest dla Ciebie największym dotychczasowym sukcesem? Moim największym sukcesem jest dostanie się na wymarzone studia.

 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą? Najfajniejsze w byciu kobietą jest możliwość bycia delikatną i wrażliwą, a zarazem silną, zdobywającą liczne sukcesy.

 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej? Z największej lekcji życiowej wyniosłam, że trzeba jak najwięcej czasu spędzać z bliskimi i rodziną, bo nigdy nie wiadomo, kiedy od nas odejdą.

 

Gdzie widzisz siebie za 10 lat? Za 10 lat widzę się na miejscu kobiety spełnionej zawodowo i życiowo.

 

Jestem wyjątkowa, ponieważ... uważam, że każdy jest inny, ma inne cechy charakteru, co samo w sobie czyni go wyjątkowym.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas