Finalistki

6 WIKTORIA SOLECKA

WIKTORIA SOLECKA, Rząśnia/Częstochowa, 20 lat, 172 cm wzrostu

SMS o treści MISSPOLONIA.6 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / SMS)

zawód: studentka | zainteresowania: umysł człowieka, motywy zbrodni, ratownictwo

O sobie: Nazywam się Wiktoria Solecka, obecnie studiuję kryminalistykę i kryminologię na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Interesuję się ratownictwem medycznym. Uwielbiam również analizować zachowania przestępców oraz badać motywy zbrodni.

Stylizacje: Zaquad  |  Obuwie: Born2Be  |  Makijaże: Delia Cosmetics  |  Fryzury: Cameleo  | Fot. Magdalena Michalak

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Moja przygoda z konkursem Miss Polonia zaczęła się̨ od spróbowania swoich sił w regionalnym konkursie, gdzie zdobyłam główną nagrodę̨. Była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu, ponieważ dzięki temu poznałam dużo cennych dla mnie osób i nauczyłam się panować nad negatywnymi emocjami. 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Jako Miss Polonia chciałabym promować sterylizację zwierząt, doprowadzając do zmniejszenia ich bezdomności oraz pokazać zwłaszcza kobietom, że wspieranie siebie nawzajem jest kluczowe w budowaniu silnego społeczeństwa. 

Jaka jest idealna Miss?

Idealna Miss to kobieta empatyczna, silna, dążąca do wyznaczonych przez siebie celów, z dobrym sercem. 

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Moim największym marzeniem jest pomaganie innym, dlatego pragnę w niedalekiej przyszłości iść na studia ratownicze, a następnie pracować w tym zawodzie.  

Kto jest Twoim autorytetem?

Moim autorytetem są moi rodzice, pokazują jak ważne jest wsparcie i szczerość na każdej płaszczyźnie życia. Uczą mnie doceniać drobne rzeczy i gesty, a także dzielić się nimi z innymi. 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Jeżeli nie byłabym człowiekiem, chciałabym być słoniem, ponieważ są to bardzo rodzinne zwierzęta, odczuwają emocje oraz wiedzą, kiedy członek ich stada jest ranny i potrzebuje pomocy. 

Jaką super moc chciałabyś mieć?

Chciałabym móc przewidywać choroby, aby uchronić przede wszystkim moich bliskich przed cierpieniem albo chociaż wykryć ciężkie schorzenie na tyle wcześnie, aby dało je wyleczyć. 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Najlepiej opisujące mnie 3 przymiotniki to empatyczna, rodzinna, pozytywna. Zawsze na świat patrzę przez różowe okulary i dostrzegam plusy we wszystkich sytuacjach. Nie potrafię przejść obojętnie obok osoby potrzebującej, a rodzina jest dla mnie najważniejsza i staram się poświęcać im jak najwięcej czasu. 

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Moim największym osiągnięciem było zajęcie 2 miejsca w ogólnopolskim konkursie ratowniczym, jest to dla mnie duże wyróżnienie, ponieważ w zawodach brało udział aż 50 zespołów. Dzięki podium miałam możliwość uczestniczenia w kilkudniowym szkoleniu ratowniczym w warunkach górskich. 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

W byciu kobietą najfajniejsze jest to, że jesteśmy wielozadaniowe. Poskromienie wielu zadań w jednym momencie czasami niektórych by przerosło, ale nie kobietę. 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Najwięcej wyniosłam z własnych porażek. Pokazuje mi to, że czasami mimo wszelkich starań może coś pójść nie tak, a jednak nie należy się poddawać i próbować dalej. Świat nie kończy się na jednej przegranej - jest to tylko ciężka lekcja i istotne, by jak najwięcej z niej wynieść. 

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za 10 lat widzę siebie jako silną, niezależną i przede wszystkim szczęśliwą osobę spełniającą swoje marzenia i dążącą do wyznaczonych celów. 

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Cały czas pracuję nad swoimi słabościami. Jedną z nich jest niecierpliwość, która sprawia, że chciałabym wiele rzeczy i projektów mieć gotowych od razu. 

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Jestem wyjątkowa, ponieważ słucham głosu swojego serca, dostrzegam plusy w ciężkich sytuacjach, pomagam bezinteresownie, akceptuję w pełni siebie taką jaka jestem. 

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem”?

“Piękno z przesłaniem” oznacza dla mnie piękno nie tylko zewnętrzne, ale przede wszystkim wewnętrzne, którym możemy obdarowywać innych. 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas