Finalistki

6 NATALIA RADKOWSKI

NATALIA RADKOWSKI, Chicago, Polonia Amerykańska

O mnie:

Studiuje pielęgniarstwo na Uniwersytecie Lewis. Jej serce bije dla siłowni, podróży i ludzi. Pragnie znacząco wpływać na życie tych, którym służy, łącząc pasję do zdrowego stylu życia z troską o innych. Kocha podróże, ludzi oraz zwierzęta, a uśmiech zawsze gości na jej twarzy.

 

Fot. Eva Flis  | Makijaż: Red Bisou | Kreacja: Vivi Lu 

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Jako jedna z finalistek w Miss Polish America w Stanach Zjednoczonych, dostałam szansę kontynuowania tej przygody w Polsce.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Wygrywając ten konkurs, będę miała unikalna szanse reprezentować nie tylko Kobiety i Polaków w Polsce, a również Polonię na całym świecie a szczególnie w Stanach Zjednoczonych.

Jaka jest idealna Miss?

Dla mnie idealna Miss to kobieta przede wszystkim odważna, mądra, i nie jest tylko piękna na zewnątrz ale też piękna i mocna kobieta od środka. Idealna Miss to kobieta, która jest pewna siebie, ale jest też na tyle pokorna, by przyznać się do swoich wad. Jest współczująca, lojalna i zawsze jest sobą. Miss to osoba, która przedkłada innych nad siebie dla większego dobra.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Po zakończeniu studiów pielęgniarstwa chciałabym otworzyć własną klinikę która będzie się koncentrować na naturalnym leczeniu pacjentów bez względu na wiek.

Kto jest Twoim autorytetem?

Moim autorytetem jest i będzie zawsze moja Mama. Moja mama była i jest silną psychicznie kobietą i nie boi się stanąć w obronie tych, których kocha. Ma złote serce i zawsze mnie wspiera. Podziwiam jej sposób bycia i mam nadzieję że odziedziczyłam jej cech charakteru i osobowości.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Gdybym nie była człowiekiem, chciałbym być lwem. Lwy są znane z tego, że są silne, niezależne, nieustraszone i inteligentne. Chciałbym wiedzieć, jak to jest chodzić i wiedząc, że są ludzie onieśmieleni moją pewnością siebie i odwaga.

Jaką super moc chciałabyś mieć?

Moc uzdrawiania nieuleczalnych do dzisiaj chorób, na przykład: choroby automotilgecznie lub rak.

Gdybym mogła mieć jakąkolwiek super moc, chciałbym móc leczyć innych. Użyłbym tej mocy, aby pomóc osobom cierpiącym na przewlekły ból, aby złagodzić ich problemy i przywrócić im zdrowie. 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Nigdy się nie poddaje, zawsze dążę do celu, mam serce wielkie jak ocean.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Zdobycie tytułu pierwszej wicemiss Miss Polish Ameica 2024 jest moim największym sukcesem, ponieważ dało mi możliwość pokazania się i pokazania światu kim jestem i jakie mam wartości. Bez tej szansy nie byłabym w stanie wziąć udziału w konkursie Miss Polonia tego lata i jestem dozgonnie wdzięczna za to doświadczenie.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Kobiety są wyjątkowe, ponieważ są jedynymi istotami, które są w stanie przynieść życie na świat i go pielęgnować. Kobiety są silne i od początku istnienia praw kobiet przełamujemy normy i bariery, pokazując światu, że jesteśmy tak samo zdolne jak mężczyźni i też dobrze przy tym wyglądamy.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Siedem lat temu miałam sportowy wypadek, w wyniku którego musiałam zrezygnować z mojego ulubionego sportu. Ale to doświadczenie nauczyło mnie wiele o sobie i pozwoliło mi uzyskać odporność i siłę, by dążyć do moich celów. W trudnej sytuacji byłam w stanie odbudować się i wrócić silniejsza niż wcześniej.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za 10 lat widzę siebie jako silną, pewną siebie i niezależną kobietę. Skończę studia i będę pracować w szpitalu moich marzeń i mam nadzieję, że będę dążyć do zbudowania własnej marki i otwarcia własnej praktyki medycznej.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Cechą, którą chciałbym w sobie zmienić jest to, że jestem dla siebie niezwykle surowa. Myślę, że ta cecha pozwala mi osiągać moje cele i robić wszystko do perfekcji, ale muszę być dla siebie bardziej miła i dawać sobie łaskę z moich sukcesów, nawet jeśli są one mniejsze i nie idealne.

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Jestem wyjątkowa, ponieważ jestem obywatelem Stanów Zjednoczonych urodzonym w pierwszym pokoleniu. Dało mi to możliwość bycia dwujęzyczna i odwiedzenia mojego kraju pochodzenia oraz odkrywania mojej tożsamości kulturowej.

Czym jest dla Ciebie "siła kobiet" ?

Siła kobiet to wspólne wspieranie się, odwaga w łamaniu norm społecznych, osiąganie celów, determinacja, walczenie o swoje prawa i równouprawnienie we wszystkich aspektach życia na równi z mężczyznami.

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem”?

Piękna z celem oznacza dla mnie, że kobieta jest piękna nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie. Ta fraza oznacza, że ktoś jest w stanie być orędownikiem tematu lub kwestii na świecie, za którą się opowiada. Ta fraza oznacza, że kobiety mogą być piękne, ale także mieć cel na świecie i być w stanie mówić o tym, co uważają za ważne, aby uczynić świat lepszym miejscem.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas