Finalistki

6 / Izabela Depta

Zagłosuj na Izabelę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.6 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem studentką Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej. Rozwijam własną działalność, ale pracuję również jako project manager. Kocham wszystko, co kreatywne i nowe, dlatego staram się wypełniać swój wolny czas mnóstwem aktywności. Ważnym jest dla mnie zatrzymywanie chwil i wspomnień na fotografiach - uwielbiam organizować sesje zdjęciowe, zapewne dlatego, aby móc się nimi pochwalić wnukom na emeryturze. Każdy rodzaj sztuki jest dla mnie formą wyrazu - dlatego przekrój moich hobby jest bardzo szeroki - od rękodzieła po zarządzanie projektami.

make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Born2Be | zegarki. Hornavan

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, ponieważ... wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, aby łamać stereotypy. Prawdę mówiąc, nigdy w życiu nie pomyślałabym, że kiedykolwiek wezmę udział w takim konkursie - sam udział był kwestią przypadku i nigdy bym się nie spodziewała, że będzie mi dane zostać I Vice Miss Województwa Łódzkiego. Chciałabym pokazać, że na przyznawane tytuły nie ma wpływu stan majątkowy, pochodzenie czy znajomości. Najważniejsza jest osobowość i chęć czynienia dobra.

 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia? Chciałabym, aby kolejną Miss Polonia została kobieta, która jest dojrzała, ma poukładane w głowie i naprawdę czuje obowiązek udowodnienia, że ten tytuł to nie tylko ładna buzia. Wydaje mi się, że jestem właśnie taką osobą.

 

Moje pierwsze wspomnienia związane z konkursem Miss Polonia... będąc dzieckiem, bardzo często przyglądałam się wyborom Miss, zastanawiając się, jakie tak naprawdę są te dziewczyny, jakie mają wartości. Tak jak wcześniej wspominałam - nigdy w życiu nie mogłam nawet pomarzyć, żeby być na ich miejscu. Mieszkanie w małej miejscowości, gdzie nikt nawet nie przypuszczał, że uda mi się wyrwać do większego miasta - nie pomagało w realizacji marzeń.

 

Jaka jest idealna Miss? Idealna Miss jest kobietą sukcesu. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, wykorzystać swoją pozycję w 100% - nie tylko na płaszczyźnie osobistych sukcesów, lecz również chęci niesienia pomocy innym. Jestem osobą, która nie mając wiele, dałaby radę oddać innym wszystko. I właśnie takie wartości chciałabym przekazać dalej. Przyszła Miss Polonia powinna pokazać, że potrafi sobie radzić w każdej sytuacji, z każdym problemem.

 

Jakie jest Twoje największe marzenie? Moim największym marzeniem jest to, aby móc pogodzić rozwój osobisty - emocjonalny, duchowy, jak i zawodowy, z życiem rodzinnym. Nie ma dla mnie nic piękniejszego niż fakt wzajemnego partnerstwa, wspierania, wierności i miłości. Dlatego dla moich bliskich już zostałam Miss Polonia.

 

Kto jest Twoim autorytetem? Prawdę mówiąc, nie wybrałam sobie nigdy żadnej konkretnej osoby na swój autorytet. Staram się brać przykład z dobrych ludzi, którzy mają w sercu szacunek do życia. To wystarczy, aby być szczęśliwym człowiekiem. 

 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czymś chciałabyś być? Jeśli nie byłabym człowiekiem, to chciałabym być wiatrem - by poczuć wolność, brak ograniczeń i móc znaleźć się tam, gdzie chcę, patrzeć na ludzi i zdawać sobie sprawę, jak małostkowe wydają się ich niektóre problemy.

 

Jaką super moc chciałabyś mieć? Chciałabym mieć moc uszczęśliwiania innych, spełniania ich próśb. To najlepsza moc, jaką można sobie wybrać - mógłby na tym skorzystać każdy, kto by tylko chciał.

 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują... bystra, pracowita, wygadana - chociaż czasem gadam za dużo! 

 

Co jest dla Ciebie największym dotychczasowym sukcesem? Moim największym dotychczasowym sukcesem jest wybranie mojej życiowej ścieżki - staram się żyć wśród ludzi i dla ludzi. Oczywiście mogłabym tutaj pisać o skończonych studiach czy realizacji zawodowej - bo pewnie większość ludzi w ten sposób analizuje swoje życiowe sukcesy. Jednak dla mnie najważniejszy jest wzajemny szacunek. Uważam, że wszystko do nas wraca i chyba przyjemniej, gdy wrócą do nas same dobre rzeczy.

 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą? Najfajniejsze w byciu kobietą jest to, że jesteśmy silne. Potrafimy się zaadaptować do każdej sytuacji i nic nie jest w stanie nas przerosnąć. Przy tym potrafimy być czułe, delikatne i piękne. To niesamowite, jak kobiety potrafią łączyć swoją życiową hardość z jednoczesnym pozostaniem kochającymi matkami.

 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej? Najlepsza życiową lekcją było dla mnie to, że mimo że nie pochodzę z dobrego, bogatego domu - rodzice zawsze przekazywali mi dobre wartości, wzajemny szacunek i to, że ciężka praca na pewno kiedyś mi wszytko wynagrodzi.

 

Gdzie widzisz siebie za 10 lat? Za 10 lat chciałabym być mamą na odpowiedzialnym, wysokim stanowisku. Móc rozwijać się zawodowo, a prywatnie być najukochańszą kobietą dla mojej rodziny.

 

Jestem wyjątkowa, ponieważ... uważam, że każdy jest wyjątkowy na swój sposób. Czasem ta wyjątkowość w nas drzemie i potrzeba drugiej osoby, aby była to w stanie nam pokazać. O sobie uważam, że jestem po prostu dobrym człowiekiem. I to powinno wystarczyć, aby iść szczęśliwie przez życie.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas