Finalistki

6 / Agata Dorodko

Zagłosuj na Agatę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.6 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Obecnie pracuję, mieszkam i studiuję europeistykę w Wilnie. W czasie  wolnym relaksuję się wokalnie, moją pasją jest muzyka, poezja, jak również jej tworzenie. Czasami bywa tak, że mam natchnienie do napisania wierszy, później układam do nich melodie, a to co najbardziej kocham przekazuję śpiewając. Posługuję się językiem polskim, litewskim, angielskim, rosyjskim, ukraińskim.

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Ellie Łazarczyk | zegarki. Jordan Kerr

Wzięłam udział w Konkursie Miss Polonia 2018, ponieważ... jestem przekonana, że to będzie nowe doświadczenie, które wzbogaci mają osobowość. Uwielbiam poznawać, to co nowe i piękne. Konkurs Miss Polonia wzbogaci moją młodość w niezwykłą przygodę.

Idealna Miss to... zwykła, prosta dziewczyna, która potrafi zauroczyć każdego swoją delikatnością, szczerością, godnością, w której widać piękno wnętrza i duszy.

Inspirują mnie... ludzie o szlachetnych umysłach i chrześcijańskich wartościach. Zostałam wychowana w tradycyjnej, polskich rodzinie i to jest dla mnie piękne. Jestem wdzięczna swoim Dziadkom i Rodzicom, że przekazali mi wartości chrześcijańskie i wychowali w polskich tradycjach i kulturze.

Moim największym marzeniem jest... scena. Marzę by zostać piosenkarką. Kocham śpiewać piosenki własne i innych, słynnych artystów. Moją idolką jest wielka, polska piosenkarka Anna German.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ...  jestem Polką i kocham Polskę. Kocham, to co jest piękne i uważam, że jestem warta tej korony...

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM