Finalistki

5 SANDRA SAMROWSKA

SANDRA SAMROWSKA, Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie

SMS o treści MISSPOLONIA.5 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / SMS). 

O sobie:

Jestem studentka III kosmetologii, która jest moją pracą, jak i pasją, a już za miesiąc czeka mnie obrona mojej pracy licencjackiej. Moją pasją jest moda, na bieżąco śledzę trendy modowe, czytam magazyny, a ostatnio zainteresowałam i zagłębiam się w temat mody slow-fashion. Uwielbiam tworzyć różne stylizację - dzielę się nimi na moich social mediach. Modeling to coś w czym się spełniam i co daje mi wiele satysfakcji, a pozowanie do zdjęć sprawia mi dużo przyjemności. W wolnym czasie lubię poczytać dobra książkę z zakresu psychologii bądź rozwoju osobistego. Wolny czas spędzam aktywnie - na siłowni, a gdy jest cieplej wybieram jazdę na rolkach, które polubiłam już w młodości i nawet całkiem dobrze na nich jeżdżę. Rzecz, którą często robię, gdy mam wolny czas, to spacery z psami z Bydgoskiego Schroniska - nic innego nie sprawia mi tak wiele przyjemności, jak pomoc bezdomnym zwierzętom.

Outfit: Monnari buty: Saway   | Makijaże: Kontigo  |  Fryzury: Dominik Garczyński

Zdjęcia: Magdalena Michalak | Stylizacje: Kacper Kozłowski | Produkcja: IGO-ART

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Zdecydowałam się wziąć udział w Miss Polonia z kilku powodów. Przede wszystkim, uważam że konkurs Miss Polonia daje możliwość rozwoju osobistego i zdobycia nowych umiejętności. Przygotowania do konkursu wymagają poświęcenia i dyscypliny - to okazja do nauki o samym sobie, odkrywanie swoich mocnych stron. Uważam, że ta przygoda może pomóc stać się silniejsza i bardziej pewną siebie osobą. Ponadto, udział w Miss Polonia pozwala na promowanie ważnych spraw społecznych. Można wykorzystać swoją pozycję, aby zwiększyć świadomość na temat problemów społecznych i angażować swoich odbiorców w działania charytatywne. Chciałabym wykorzystać tę okazję, aby przyczynić się do jakiegoś pozytywnego wpływu na społeczeństwo. Uważam, też że jest to wspaniała okazja do spotkania nowych ludzi i nawiązania cennych znajomosci. 

 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Przede wszystkim, reprezentacja to dla mnie coś ważnego. Jestem dumna z mojego kraju i chciałabym go godnie reprezentować na arenie międzynarodowej. Ponadto, staram się być wszechstronna i rozwijać się we wszystkich aspektach życia. Oprócz dobrego wyglądu, cenię sobie edukację i wiedzę. Stałe dążę do samodoskonalenia i pogłębiania swoich pasji. Posiadam zdolności komunikacyjne i umiejetność nawiązywania relacji z różnymi ludźmi. Chciałabym być Miss Polonia, która może być inspiracją i wsparciem dla innych.  

Jaka jest idealna Miss?

Idealna Miss powinna być przede wszystkim empatyczna, zdeterminowana, pomocna, powinna być pewna siebie i powinna nie mieć problemu w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi. Powinna być otwarta na nowe doświadczenia oraz być świadoma powagi tytułu Miss Polonia. Miss powinna być ambitna, inteligentna i powinna być obyta z informacjami ze świata oraz powinna być piękna nie tylko zewnętrznie ale i wewnętrznie, bo najpiękniejsze kobiety to te które maja piękne serca. 

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Moim największym marzeniem jest założenie szczęśliwej rodziny w przyszłości oraz spełnienie w życiu i robienie tego co sprawia mi przyjemność, a także podróżowanie po całym świecie, abym mogła zwiedzić piękne zakątki naszego świata.

Kto jest Twoim autorytetem?

Moim autorytetem jest moja mama, która jest silna i niezależna kobietą, zawsze dąży do celu i nigdy się nie poddaje. Jej obecność i wpływ na moje życie nadają mi siłę i pewność siebie. Moja mama zawsze zachęcała mnie do rozwoju i bycia sobą oraz nie poddawania się. Wierzy w moje zdolności i wspiera mnie we wszystkim co robię. Jej wsparcie i mądrość są dla mnie nieocenione.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Jeśli miałabym wyobrazić sobie, czym lub kimś chciałabym być, gdybym nie była człowiekiem, jednym z wyborów, który mnie bardzo fascynuje, jest bycie psem. Bycie psem ma wiele niesamowitych aspektów. Psy są znane ze swojej lojalności, wierności i bezwarunkowej miłości. Bycie psem oznaczałoby być częścią rodziny, która daje miłość i akceptację, niezależnie od okoliczności. Mogłabym cieszyć się z prostych radości życia, takich jak bieganie na świeżym powietrzu, przytulanie się do swojego właściciela. 

Jaką supermoc chciałabyś mieć?

Jeśli miałabym wybrać super moc, to z pewnością byłoby to latanie. Wyobrażam sobie, jak swietnie byłoby móc unosić się w powietrzu, swobodnie podziwiać piękno świata.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Empatyczna, pozytywna, zdeterminowana.

Co jest Twoim największym, dotychczasowym sukcesem?

Myślę, że do mojego jednego z największych sukcesów mogę zaliczyć znalezienie się w finale konkursu Miss Polonia.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Bycie kobietą jest wyjątkowe. Kobiety posiadają siłę i determinację. Bycie kobietą daje również możliwość wyrażania swojej indywidualności poprzez styl, modę. Kobiety mogą eksperymentować z różnymi stylizacjami, makijażem, co pozwala im wyrazić swoją osobowość.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Myślę, że nie mam takiej jednej sytuacji, natomiast staram się z każdej porażki/ złej sytuacji wyciągać wnioski i uczyć się na błędach, ponieważ każda rzecz nas czegoś uczy. 

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za 10 lat widzę siebie jako silną i odnoszącą sukcesy, spełniającą się kobietę. Widzę siebie w roli mamy oraz w szczęśliwej rodzinie.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Myślę, że czasem jestem zbyt niecierpliwa, chciałabym aby wszystko działo się odrazu. Jednak zdaję sobie sprawę, że cierpliwość jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu. 

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Jestem wyjątkowa, ponieważ posiadam determinację i siłę, które napędzają mnie do działania i osiągania swoich sukcesów. Uważam, że zawsze dążę do wyznaczonych sobie celów i jestem wytrwała w działaniu. 

Czym jest dla Ciebie "siła kobiet"?

Siła kobiet tkwi w empatii i wspieraniu innych, to zdolność do pokonywania przeciwności w dążeniu do celu. Siła kobiet przejawia się w zdolności do zarządzania wieloma rolami. Siła kobiet polega na odwadze bycia autentyczna. 

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem”?

Dla mnie hasło piękno z przesłaniem oznacza, że piękno nie powinno być tylko zewnętrze, ale powinno również mieć głębsze znaczenie. Piękno z przesłaniem to po prostu połączenie piękna zewnętrznego z cudownym charakterem i wnętrzem. Oznacza to, że jako finalistka Miss Polonia, moje zaangażowanie nie ogranicza się do wyglądu zewnętrznego. Chodzi o to, aby wykorzystać swoją obecność na scenie/ social mediach, by przyciągnąć uwagę ludzi, a w tym wszystkim przekazać ważne przesłanie i wpływać na innych pozytywnie. To hasło podkreśla, że wygląd to nie wszystko - prawdziwe piękno tkwi w jej sile, charakterze, działaniach. 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas