Finalistki

5 DANIELA SZEWCZYK

DANIELA SZEWCZYK, Żory, 21 lat, 173 cm wzrostu

O sobie: Obecnie jestem na ostatnim roku studiów kosmetologicznych. Od dziecka moją pasją jest malarstwo sztalugowe na płótnie ,którym zajmuję się na co dzień realizując indywidualne zamówienia. Część namalowanych obrazów  regularnie wystawiam na aukcje charytatywne. Oprócz malarstwa pracuję od 6 lat jako modelka. Modeling jest czymś co sprawia mi ogromną radość. Od najmłodszych lat towarzyszy mi również sport- przez 4 lata trenowałam siatkówkę, a przez ponad 10 lat taniec mażoretkowy. Uwielbiam również tworzyć makijaże i stylizacje ,stąd wybór kierunku studiów. Po obronie z kosmetologii planuję rozpocząć studia na Akademii Sztuk Pięknych. Już od pierwszego roku życia podróżuję, jak dotąd najbardziej urzekły mnie Stany Zjednoczone ,które odwiedziłam czterokrotnie oraz Meksyk. Ale każda podróż wiąże się z nowymi doświadczeniami i pięknymi wspomnieniami. 

 

Suknia: Madonna Atelier  | Makijaże: Delia Cosmetics  |  Fryzury: Cameleo

Zdjęcia: Malwina Sulima | Stylizacje: Kacper Kozłowski | Produkcja: IGO-ART

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Wzięłam udział w konkursie, poniewaz jest to doskonałe sprawdzenie swoich możliwości ,szansą na rozwój i oczywiście spełnienie marzeń z dzieciństwa. Życie mamy tylko jedno ,dlatego chcę doświadczać i uczyć się jak najwiecej. 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Tytuł Miss Polonia umożliwiłby mi realizację i rozwijanie mojej największej pasji jaką jest malarstwo, mogłabym pokazać większej ilości odbiorcom, jak wygląda życie malarki. Jak oddziaływuje na człowieka ,jak pomaga w różnych sferach życiowych. W smutku ,złości. Chciałabym organizować warsztaty malarskie dla kobiet, które chciałyby malować ,aby podzielić się swoimi umiejętnościami, także dla kobiet w depresji, chcących podbudować swoją samoocenę (pokazanie jak można wylać swoje smutki i żale na płótno) zdobyć nowe umiejętności i motywacje oraz wyjść z warsztatów szczęśliwszym.

Jaka jest idealna Miss?

Idealna Miss powinna być piękna, mądra, empatyczna ,mieć wielkie serce dla potrzebujących, być dumna z Polski, być otwartą osobą ,mieć dystans do siebie ,potrafić radzić sobie ze stresem i mieć chęć pokonywania swoich własnych barier i wychodzenia ze strefy komfortu. 

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Aby moja rodzina i najbliżsi byli zdrowi. Na inne sukcesy, które będą zależne tylko ode mnie zapracuję sama. 

Kto jest Twoim autorytetem?

Moim autorytetem jest moja mama. Jest piękną ,mądrą kobietą o wielkim sercu, empatyczną, kochającą ,z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Do tego jest najbardziej utalentowaną artystycznie osobą jaką znam. 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Kaktusem, ponieważ jest nietykalny, wytrwały, odporny i długowieczny. 

Jaką supermoc chciałabyś mieć?

Chciałabym potrafić się teleportować, aby móc być w każdym tygodniu w innym miejscu.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Ambitna, wytrwała, spontaniczna.

Co jest Twoim największym, dotychczasowym sukcesem?

Posiadanie wspaniałej rodziny i narzeczonego, którzy kochają mnie i wspierają na każdym kroku.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Najfajniejsze w byciu kobietą jest macierzyństwo.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Nauczyłam się by w życiu zawsze liczyć na siebie. Odniesienie sukcesu własną pracą i wysiłkiem daje największą satysfakcję.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za 10 lat widzę siebie jako kobietę spełnioną zawodowo, szczęśliwą ze wspaniałą rodziną.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Czasami niepotrzebnie przejmuję się nieistotnymi rzeczami, ale cały czas nad tym pracuję i jest coraz lepiej.

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Ponieważ dzięki własnoręcznej pracy - malowanie obrazów, mogę ozdobić czyjeś wnętrze oraz uszczęśliwić człowieka oryginalną i niepowtarzalną dekoracją. Mam też rzadko spotykane imię :)

Czym jest dla Ciebie "siła kobiet"?

Siła kobiet to wrażliwość, czułość, intuicja, empatia, podzielność uwagi.

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem”?

Idea piękna z przesłaniem oznacza dla mnie prezentowanie piękna zewnętrznego, które idzie w parze z pięknem „wewnętrznym”.  Piękna kobieta to osoba empatyczna, kochająca, z otwartym sercem dla potrzebujących, wrażliwa.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas