Finalistki

5 AGATA JAROSZ

AGATA JAROSZ, Świdnik, 23 lata, 172 cm wzrostu

SMS o treści MISSPOLONIA.5 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / SMS)

zawód: studentka i modelka | zainteresowania: kosmetologia, jazda motocyklem

O sobie: Ukończyłam administrację na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Moje zainteresowania są ściśle związane z kolejnymi studiami (kosmetologia). Uwielbiam także podróże, dzięki czemu mam okazję poznawać nowych ludzi ich kulturę, a także kuchnie. Od ponad 8 lat jeżdżę na motocyklach, co sprawia, że wycieczki motocyklowe są nieodzownym elementem mojego życia.

Stylizacje: Grupa GPoland  |  Obuwie: Born2Be  |  Makijaże: Delia Cosmetics  |  Fryzury: Cameleo  | Fot. Magdalena Michalak

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Jest to wspaniała okazja do przełamania swoich słabości, udowodnienia sobie czegoś. Ponadto jestem osobą, która lubi stawiać siebie w obliczu wyzwania, a konkurs z pewnością pozwoli mi się sprawdzić w wielu wymagających sytuacjach. Jednocześnie jest to okazja do wzięcia udziału w wielu akcjach charytatywnych, a także do przeżycia niezapomnianej przygody.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Chciałabym pokazać, że konkurs to nie tylko piękno zewnętrzne, ale także to, co mamy w środku – w naszych sercach. Chciałabym szerzyć dobre cechy, jakie zostały mi przekazane oraz wykorzystać okazję do uczynienia tak wiele dobra, jak to tylko możliwe i pokazać, że warto stawiać czoła swoim słabościom.

Jaka jest idealna Miss?

Idealna miss powinna głosić idee piękna z przesłaniem. Poza wyjątkową urodą, powinna wyróżniać się inteligencją, elokwencją, a także chęcią niesienia pomocy innym.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Spełnieniem moich marzeń byłoby osiągnięcie sukcesu zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej. Nigdy nie chciałabym także stracić optymizmu, jaki mam w sobie, który w drodze po moje marzenia pozwala mi cieszyć się każdą chwilą.

Kto jest Twoim autorytetem?

Moim największym autorytetem jest moja mama. To ona zawsze daje mi oparcie, wiarę oraz nadzieje. Zaszczepiła we mnie dobro, wieczny uśmiech i świadomość, że zawsze jest wyjście nawet z najtrudniejszych sytuacji.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Chciałabym być lwicą, jest ona odzwierciedleniem siły, walki, oddanego macierzyństwa. Reprezentuje ona wartości, które zawsze mnie fascynowały.

Jaką super moc chciałabyś mieć?

Chciałabym, podobnie jak zwyciężczyni ubiegłorocznego konkursu – Karolina Bielawska, posiadać moc kontrolowania czasu. Słusznie zaznaczyła, że czas jest jedną z najcenniejszą rzeczy, jaką możemy komuś dać, w tym samym sobie. Wspaniale by było jeszcze raz przeżyć te wszystkie cudowne chwile z wyjątkowymi ludźmi.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Ambitna – nieustannie stawiam sobie nowe cele, do których wytrwale dążę.

Sumienna – zawsze daje z siebie 100%.

Ciekawa świata – otwarta na nowe doświadczenia, kultury, a także ludzi.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Moim największym dotychczasowym sukcesem jest nieustanne podążanie ścieżką, jaką obrałam wiele lat temu, sukcesywnie odhaczając istotne punkty zbliżające mnie do celu.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Kobieta to nie tylko siła i wdzięk, ale także wrażliwość i emocjonalne podejście do życia, które pozwala nam czerpać i doceniać więcej.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Znalazłam się w sytuacji, gdzie brak asertywności i pewności siebie zezwoliły na nieodpowiednie traktowanie mojej osoby. Nauczyłam się wtedy walczyć o swoje racje, szacunek i bezpieczeństwo.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

W swoim wymarzonym zawodzie, realizując swoje pasje, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje otoczona liczną, szczęśliwą rodziną.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Odkąd pamiętam staram się doskonalić swój charakter i zwalczać niedoskonałości, obecnie największą uwagę przykuwam do punktualności. Dzięki sumienności i zawziętości na szczęście zdarza się to już tylko sporadycznie.

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Wychowanie, codzienna praca nad sobą oraz doświadczenia ukształtowały mój charakter w sposób, w którym nie potrafię przejść obojętnie obok ludzi, którzy mnie potrzebują. Zawsze staram się służyć dobrą radą, wsparciem i towarzystwem. Oprócz tego uwielbiam zarażać ludzi uśmiechem i dzielić z nimi dobre chwilę.

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem”?

Dla mnie jest to coś, co wykracza poza zewnętrzne piękno. Każda z nas jest inna, każda z nas reprezentuje inny typ kobiecości, ale każda z nas chce pomagać i dla każdej z nas ta pomoc charytatywna jest bardzo ważna.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas