Finalistki

5 / Patrycja Brudkiewicz

Zagłosuj na Patrycję! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.5 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mam 24 lata. Ukończyłam studia I stopnia na kierunku kosmetologii w Katowicach. Na co dzień zajmuje się fotomodelingiem. Ostatnio również bardzo polubiłam piec torty, ciasta i rożnego rodzaju słodkości. Bliscy śmieją się, że powinnam się przebranżowić. Czas uwielbiam spędzać z ludźmi - idę na rower, do kina, na rolki, na grilla, dla mnie to wszystko byłoby nudne, gdyby nie ludzie, którzy tworzą klimat tych miejsc. Ludzie to istoty społeczne, lubią przebywać w grupach, utożsamiam się z tym powiedzeniem tym bardziej, im wyraźniej czuję „wspólny język” z nowo poznanymi osobami. Wszystko to, o czym wcześniej wspomniałam, łączę z aktywnością fizyczną, która w moim przypadku przekłada się na jazdę rowerem, który często towarzyszy spontanicznym, weekendowym wyjazdom. Daje to możliwość odkrywania bardzo ciekawych miejsc, których nie da się dostrzec z wygodnego fotela samochodu. Śmiało mogę stwierdzić, że staje się to jakąś moją nową pasją, którą traktuję rekreacyjnie, nie wyczynowo, pozwala mi się to w jakimś stopniu odprężyć, zrelaksować. Kilometry nie odgrywają tutaj roli, robię to dla siebie i dla zdrowia. Będąc przy temacie aktywności fizycznej, dodam jeszcze moją nową zajawkę, rolki. Na ten moment jestem na początkującym etapie, ochraniacze odgrywają bardzo ważną rolę.

 

make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Born2Be | zegarki. Hornavan

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, ponieważ... udział w ogólnopolskim konkursie Miss Polonia nie traktuje jako rywalizacji, stawiam na ciekawą przygodę z nabyciem nowych doświadczeń. Z modelingiem jestem związana od 16 roku życia, dlatego pomyślałam o spróbowaniu swoich sił w konkursach piękności. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana?

 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia? Z uwagi na obecność atrakcyjnych finalistek, uważam, że nie sama aparycja będzie miał wpływ na decyzję jury, lecz także pewność siebie, charyzma i konsekwentność w realizacji zaplanowanych działań - cechy, z którymi się utożsamiam, które umożliwiłyby mi otrzymanie tytułu Miss Polonia 2019.

 

Moje pierwsze wspomnienia związane z konkursem Miss Polonia... sięgają do 2011 roku, gdzie Marcelina Zawadzka otrzymała tytuł najpiękniejszej Polki. Jest ona dla mnie jedną z najbardziej atrakcyjnych kobiet, które otrzymały koronę. Cenię ją za autentyczność, wiarygodność, poczucie humoru jak i naturalny sposób bycia.

 

Jaka jest idealna Miss? Idealna Miss jest piękna, błyskotliwa, pewna siebie, niezależna, sprytna, inteligentna, konsekwentna, pomocna, energiczna, odważna i z poczuciem humoru.

 

Jakie jest Twoje największe marzenie? Moim największym marzeniem jest szczęśliwa rodzina. Dom, do którego moje dzieci będą wracały z poczuciem bezpieczeństwa.

 

Kto jest Twoim autorytetem? Darzę autorytetem ludzi, którzy bez względu na status społeczny traktują ludzi z szacunkiem i kulturą.

 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czymś chciałabyś być? Jeżeli nie byłabym człowiekiem, chciałabym zostać ptakiem, by móc latać.

 

Jaką super moc chciałabyś mieć? Chciałabym w pewnych sytuacjach posiadać "super moc" cofania się w czasie, aby uniknąć konsekwencji uprzednich działań, jak i możliwość wyłączenia przeżywania uczuć.

 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują... energiczna, ekspresyjna, niezależna.

 

Co jest dla Ciebie największym dotychczasowym sukcesem? "Ze świata tego każdy ma tyle, ile sobie weźmie"  - ja biorę garściami. Moim największym sukcesem jest fakt, że wszystko co mam, zawdzięczam sobie. Jestem silną, niezależną kobietą.

 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą? Najfajniejsze w byciu kobietą jest umożliwienie nadania życia nowej istocie, nikt inny nie posiada takiego przywileju. Jesteśmy silne.

 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej? Życie jest jedno, podążanie za karierą, pracą, pieniędzmi nie zrekompensuje nam utraconego czasu. Czas jest najcenniejszy. Uświadczyłam tego po śmierci dziadka.

 

Gdzie widzisz siebie za 10 lat? Nie planuję, gdzie znajdę się za 10 lat. Uważam, że nic nie dzieje się bez przyczyny i nałożenie się zdarzeń, sytuacji i poznawanych po drodze ludzi samo zweryfikuje moje miejsce. Aż jestem ciekawa.

 

Jestem wyjątkowa, ponieważ... nie wstydzę się mówić o swoich uczuciach, lubię siebie, traktuje ludzi z szacunkiem, potrafię słuchać.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas