Finalistki

5 / Natalia Uliasz

Zagłosuj na Natalię! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.5 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Od ponad 10 lat zawodowo zajmuje się modelingiem. Zaczęłam przez przypadek, co przerodziło się w moją pracę. Pracę, która pozwoliła mi zwiedzać świat, poznać różne kultury i wiele wspaniałych osób. Uwielbiam spędzać aktywnie czas i jestem typem osoby, której nie trzeba motywować do treningu, to ja motywuje wszystkich moich znajomych. Od pewnego czasu rozwijam swoją pasję do aktorstwa. Mówię biegle po angielsku, znam podstawy japońskiego. Skończyłam studia na kierunku Reklama i Marketing, a aktualnie uczę się w szkole aktorskiej w Los Angeles.

 

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Ellie Łazarczyk | zegarki. Jordan Kerr

Wzięłam udział w Konkursie Miss Polonia 2018, ponieważ... bo to fantastyczna tradycja konkursu, jeden ze sposobów aby zaprezentować się na arenie międzynarodowej i pokazać Polskę z jak najlepszej strony, przełamać stereotyp, że Miss to tylko powierzchowne piękno.

Idealna Miss to... kobieta, która inspiruje, jest świadoma i otwarta na świat, wrażliwa na potrzeby innych, piękna zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie, zmieniająca światopogląd i granice między ludźmi.

Inspiruje mnie... moja mama, która każdego dnia jest dla mnie wzorem, dobroci, miłości i tolerancji oraz otwartości na drugiego człowieka.

Moim największym marzeniem jest... zagrać w filmie.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... udowodnię, że Polki to najpiękniejsze i najmądrzejsze kobiety na świecie.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM