Finalistki

4 NATALIA BILIK

NATALIA BILIK, Chorzów, woj. śląskie

O mnie:

Jestem studentką na Uniwersytecie Śląskim na kierunku Doradztwo Filozoficzne i Coaching. Moją największą pasją jest taniec. Spełniam się tańcząc w spektaklach musicalowych. Jestem optymistką o wielkim sercu, kochającą tańczyć i zarażać pozytywną energią.

 

Fot. Fabian Kosiński

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Wzięłam udział w Miss Polonia, ponieważ od zawsze interesowały mnie takie konkursy i od dzieciństwa sprawiało mi przyjemność oglądanie ich. Powtarzałam sobie, że jak będę starsza to w takim wezmę udział i tak też się stało.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ poza wyglądem, który jest potrzebny do konkursu piękności, uważam, że mam niepowtarzalną charyzmę, wyjątkowy charakter i zawsze zarażam dobrą energią. Chciałabym się rozwijać indywidualnie jak również wspierać działania charytatywne i pomagać innym.

Jaka jest idealna Miss?

Idealna Miss jest mądra, piękna, wartościowa. Dla niej ważne jest dobro własne i ludzi dookoła. Powinna aktywnie wspierać działaności charytatywne i pokazywać swoją siłę oraz zaangażowanie w wyznaczonych dla Miss działaniach.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Moim największym marzeniem jest podróżowanie. Chciałbym zwiedzić jak najwiecej miejsc na świecie. Świat skrywa przepiękne widoki, kultury i ludzi. Ponadto oczywiście chciałabym w przyszłości posiadać zdrową i kochającą się rodzinę.

Kto jest Twoim autorytetem?

Moim autorytetem jest moja mama. Dla mnie jest ideałem kobiety i matki. Jest rodzinną i empatyczną osobą o wielkim sercu. Dobra, ciepła i wyjątkowa to właśnie jej cechy. Nigdy się nie poddaje a wszystko co robi, robi na 100%. To ona mnie motywuje do działania i zaraża pozytywną energią. Dążę w życiu żeby być taką cudowną osobą jak ona.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Chciałabym być psem. Od zawsze kocham zwierzęta a w szczególności psy. Inspiruje mnie w nich to, że potrafią cieszyć się z najmniejszych drobnostek. Są wierne, lojalne i kochające całym sercem.

Jaką supermoc chciałabyś mieć?

Moim ulubionym serialem jest Stranger Things i odkąd go obejrzałam powtarzam, że moc którą chciałabym posiadać to telekineza. Tak jak Jedenastka, czyli główna bohaterka serialu, wykorzystywałabym ją dla dobra ludzkości.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Ambitna, przyjacielska, charyzmatyczna.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Odczuwam sukces realizując moją taneczną pasje. Jednak mam 20 lat więc uważam, że wielkie sukcesy dopiero przede mną. Aktualnie bycie finalistką Miss Polonii jest dla mnie ogromnym sukcesem.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Uważam, że najfajniejsze w byciu kobietą jest fakt, że jesteśmy wielozadaniowe. Potrafimy równocześnie radzić sobie z obowiązkami, a także być skutecznymi liderkami. Przydaje się to w życiu osobistym i zawodowym.

Ponadto przez to, że jesteśmy bardziej emocjonalne i wrażliwe sprawia, że jesteśmy silniejsze.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

W swoim życiu nie miałam żadnych sytuacji kryzysowych, bądź ciężkich problemów do rozwiązania, którym musiałam sprostać i wyciągnąć lekcje. Jednak wydaje mi się, że taniec od dzieciństwa uczył mnie dyscypliny, pokory, dążenia do celu, chęci rozwoju i poczucia własnej wartości.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za 10 lat widzę się w pięknym domu z ogródkiem jako kochająca żona i matka, równocześnie rozwijającą swoją karierę zawodową.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Jestem perfekcjonistką i jest to dobra cecha, jednak czasami na tyle mnie pochłania, że małe czynności zabierają mi dużo czasu, ponieważ muszę mieć wszystko zrobione idealnie.

Jesteś wyjątkowa, ponieważ... ?

Jestem wyjątkowa, ponieważ jestem ambitna, zawsze dążę do celu. Mam w sobie dużo optymizmu, empatii i pogody ducha. Dzięki swojej postawie, zarażam uśmiechem i dobrą energią.

Czym jest dla Ciebie "siła kobiet" ?

Siła kobiet jest dla mnie potęgą, którą my kobiety mamy gdy działamy wspólnie. Uważam, że jeśli kobiety są wobec siebie lojalne, szczere i potrafią współpracować, to żadne wyzwania nie są im straszne. Kobiety są silne z osobna a co dopiero gdy działają razem.

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem”?

Piękno z przesłaniem, znaczy dla mnie, że pomimo atrakcyjnego wyglądu kobieta daje wiele innych cennych wartości takie jak mądrość, miłość, opiekuńczość, wrażliwość, życzliwość. Potrafi wpływać pozytywnie na innych poprzez swoją wspaniałą osobowość.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas