Finalistki

4 / Milena Sadowska

Zagłosuj na Milenę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.4 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: W tym roku zdałam maturę i od października będę studiować w Krakowie na Uniwersytecie Papieskim. Interesuję się modą, od dziecka tez moją pasją była jazda konna.  Wolny czas spędzam z moim ukochanym chłopakiem i rodziną. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym.

 

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Ellie Łazarczyk | zegarki. Jordan Kerr

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2018, ponieważ... ponieważ już od dziecka marzyłam, aby w nim wystąpić. Uważam że jest to konkurs, który daje wiele możliwości i pozwala zaistnieć przede wszystkim w świecie mody oraz w mediach.

Idealna Miss to... piękna, wrażliwa, umiejąca odnaleźć się w każdej sytuacji kobieta, a także inteligentna i posiadająca niepowtarzalną osobowość.

Inspiruje mnie... mój tata, który udziela się społecznie, jest pewny siebie i świetnie spełnia się jako prezes Klubu Sportowego Arka Babice. Jest także radnym naszej pięknej miejscowości Babice. Aktywnie działa na rzecz całej Gminy. Ponadto prowadzi własną działalność gospodarczą, a co najlepsze znajduje jeszcze czas dla rodziny.

Moim największym marzeniem jest... oczywiście zostać Miss Polonia 2018, choć wiem, że będę musiała mocno o to powalczyć, a w przyszłości chciałabym też zwiedzić Stany Zjednoczone.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... jestem pewna że godnie reprezentowałabym nasz kraj i z dumą nosiłabym koronę.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM