Finalistki

3 / Patrycja Woźniak

Zagłosuj na Patrycję! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.3 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem studentką pierwszego roku administracji na Uniwersytecie Łódzkim. Nie lubię marnować wolnego czasu, dlatego staram się wykorzystać go jak najlepiej. Przeznaczam go na rozwijanie swoich pasji, ale nie brakuje chwil dla siebie i znajomych. Interesuję się modą i makijażem, zdrowym trybem życia, a językiem obcym którym się posługuje jest język angielski.


fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Ellie Łazarczyk | zegarki. Jordan Kerr

Wzięłam udział w wyborach Miss Polonia 2018, ponieważ... chciałam sprawdzić swoje możliwości i poszerzać horyzonty. Zdobycie korony jest szansą do odniesienia sukcesu, spełnienia marzeń, ale również ogromną odpowiedzialnością z którą chciałbym się zmierzyć. Finał Miss Polonia jest kontynuacją przygody, którą rozpoczęłam podczas wyborów Miss Polonia Województwa Łódzkiego, które były dla mnie przepustką do kolejnego etapu konkursu.

Idealna Miss to...
kobieta, która nie boi się nowych wyzwań, jest otwarta, zorganizowana, konsekwentna i oczywiście nie może zabraknąć jej niebanalnej urody.

Inspirują mnie... ludzie, którzy mnie otaczają. To oni powodują, że zawsze staram się podążać do przodu i być lepszą wersją samej siebie. Opinia najbliższych jest dla mnie najcenniejsza i daje mi dużo motywacji .

Moim największym marzeniem jest... zobaczenie jak najwięcej świata. Jestem młodą kobietą, która jest ciekawa życia i chciałaby czerpać z niego jak najwięcej.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... nie boję się nowych wyzwań, jestem ambitna, otwarta i konsekwentna. Zawsze daje z siebie wszystko i tym razem byłoby tak samo.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM