Finalistki

3 / Milena Bilska

Zagłosuj na Milenę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.3 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Nazywam się Milena Bilska. Mam 20 lat i pochodzę z Poczesnej.  Obecnie mieszkam w Warszawie, gdzie zaocznie studiuje kosmetologię oraz zajmuje się fotomodelingiem. Często wracam do Częstochowy, by dopingować naszych żużlowców Włókniarz Częstochowa w roli podprowadzającej. Moje zainteresowania są wszechstronne. W dziedzinie artystycznej moją pasję stanowi taniec i śpiew. Bardzo lubię tańczyć, daje mi to poczucie satysfakcji i uwalnia od złych emocji. W wolnym czasie chodzę również na siłownie i uprawiam inne sporty. Uwielbiam słuchać rapu i innych gatunków muzyki.
make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Born2Be | zegarki. Hornavan

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, ponieważ... moja przygoda z konkursem Miss Polonia zaczęła się od konkursu regionalnego w Częstochowie, gdzie zdobyłam koronę i tytuł Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej. Swoje zgłoszenie wysłałam za namową najbliższych i z chęci doświadczenia czegoś nowego. Nie wierzyłam w to, że mogę coś osiągnąć i to oni byli dla mnie wsparciem.

 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia? Gdy zostałabym Miss Polonia mogłabym pokazać dziewczynom z małej miejscowości, że mogą coś osiągnąć. Pomogłabym im uwierzyć w siebie i zasiałabym w nich ziarno odwagi, które zasiali we mnie znajomi, wysyłając mnie na konkurs.

 

Moje pierwsze wspomnienia związane z konkursem Miss Polonia... interesuje się konkursami piękności nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie. Kariera Marceliny Zawadzkiej, Izabelli Krzan, Agaty Biernat i Mileny Sadowskiej są motywacją do brania udziału w konkursie. Obserwuje dziewczyny i chciałabym podążać ich śladem i osiągać takie same sukcesy.

 

Jaka jest idealna Miss? Idealna Miss to dla mnie przede wszystkim piękna kobieta. Oprócz tego powinna mieć ciekawą osobowość i zainteresowania. Dziewczyna również powinna być naturalna, pewna siebie i swój udział w konkursie traktować jako możliwość rozwoju siebie i chęci zrobienia czegoś dla innych.

 

Jakie jest Twoje największe marzenie? Od dziecka rodzice zarazili mnie pasją podróżowania i teraz jako dorosła dziewczyna jestem coraz bardziej ciekawa poznawania świata i moim marzeniem zawsze było zobaczyć życie i kulturę  Szanghaju. Chciałabym poznać ich tradycję i religię tego kraju oraz mieć okazję spędzenia czasu z typowo tamtejszą rodziną, obserwując ich codzienne życie.

 

Kto jest Twoim autorytetem? Moja mama, która wychowuje mnie od dziecka. Jest wytrzymałą kobietą, cieszy się życiem i nigdy się nie poddaje. Pokazała mi dużo dobrych rzeczy, dzięki którym wiem, jak żyć, nie bojąc się podejmowania odważnych decyzji. Pewnie brnie do przodu - mimo wielu problemów. Chciałabym w przyszłości być taka jak ona.

 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czymś chciałabyś być? Jeśli nie byłabym człowiekiem, chciałabym zostać wilkiem.  Bo to dumne i niezależne zwierzęta. Wilk symbolizuje dzikość, lojalność oraz stadność - w tym rodzinne wartości społeczne. Jest symbolem siły i wytrwałości.

 

Jaką super moc chciałabyś mieć? Jako dziecko chciałam być niewidzialna, aby podczas zabawy w chowanego nie móc być znalezioną przez brata. Jednak w tym momencie chyba najbardziej przydatną mocą byłoby latanie. Zwiedzić cały świat bez barier w postaci granic państw czy barier czasowych to coś pięknego.

 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują... przyjazna, zabawna i spontaniczna.

 

Co jest dla Ciebie największym dotychczasowym sukcesem? Moim największym, dotychczasowym sukcesem jest wygranie konkursu Miss Polonia Ziemi Częstochowskiej. To niezwykle doświadczenie, dzięki któremu mogę brać udział w finale konkursu Miss Polonia, co staje się dla mnie kolejnym sukcesem. Zwiększa to moje możliwości oraz daje motywację do kolejnych sukcesów.

 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą? Życie kobiety nie jest łatwe, ale ma też swoje zalety. Jedną z nich jest to, że kobieta może się upiększać - malować się i układać fryzury - choć naturalne piękno jest najlepsze. Kolejna zaletą jest to, że mogą mieć dzieci, a to jest cudowne. Dziewczyny są z natury bardziej wrażliwe i bardziej delikatny, a przy tym słodkie. Zawsze czują się bezpieczne. Widzą świat inaczej niż mężczyźni.

 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej? Wiele nauczyła mnie przeprowadzka do Warszawy. Poznałam tam wielu różnych ludzi i zobaczyłam, jaki tak naprawdę jest wielki świat. Nauczyło mnie to dystansu do samej siebie i do ludzi. Zawsze żyłam tylko w swoim środowisku i rzeczy, które widziałam w Warszawie nigdy nie miały miejsca w mojej rodzinnej miejscowości. Myślę, że dzięki temu zupełnie inaczej patrzę na wiele rzeczy i o wiele bardziej doceniam ludzi, którzy zawsze są ze mną.

 

Gdzie widzisz siebie za 10 lat? Nigdy wcześniej nie zastanawiałam się jak będzie wyglądało moje życie za 10 lat. Ale chciałabym na pewno ukończyć wymarzone studia i otworzyć swój własny gabinet oraz założyć rodzinę we własnym domu. Na razie jeszcze się kształcę, aby za te naście lat było mi o wiele łatwiej.

 

Jestem wyjątkowa, ponieważ... patrząc na dzisiejsze czasy, ludzie osiągając tak naprawdę niewielki sukces, stają się inna osoba, zaczynają się wywyższać i traktować innych z góry. Właśnie dlatego uważam, że jestem wyjątkowa, ponieważ mimo sukcesów, jakie odnoszę, nie zmieniam podejścia do innych - jestem dalej tą samą dziewczyna sprzed momentu, kiedy się wszystko zaczęło.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas