Finalistki

21 ROKSANA RÓZGA

ROKSANA RÓZGA, Pabianice, woj. łódzkie

O mnie: 

Z zawodu jestem policjantka w ogniwie patrolowo- interwencyjnym w Komedzie Powiatowej Policji w Pabianicach. Dodatkowo studiuje bezpieczeństwo narodowe w Łodzi oraz w wolnych chwilach jeżdżę na motocyklu.

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia? 

Ponieważ, chciałam przełamać swoje słabości, ale równocześnie sprawdzić swoją pewność siebie na scenie oraz przed obiektywem.

 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia? 

Chciałabym poszerzyć światopogląd patrzenia na kobiety w mundurze oraz zachęcać do tego aby coraz więcej kobiet chciało wstąpić do służb mundurowych, gdyż kobiety w mundurze pełnią taką samą funkcję jak mężczyźni.

Uważam, że wiele kobiet posiada takie cechy charakteru jak: przebojowość, odwaga, empatyczność oraz chęć pomagania innym i to właśnie te wartości sprzyjają w służbie. 

 

Jaka jest idealna Miss? 

Elokwentna, życzliwa, inteligentna, zorganizowana, optymistyczna oraz taka, która daje dobry przykład innym ludziom. 

 

Jakie jest Twoje największe marzenie? 

Chciałabym założyć  cudowna, szczęśliwa  rodzine, taką w jakiej ja się wychowałam. Mieć swój domek na wsi oraz psa dalmatyńczyka oraz pojechać na mecz NBA. 

 

Kto jest Twoim autorytetem? 

Rodzice i dziadek. Są to osoby zaradne, pełne miłości oraz takie które potrafią znaleść wyjście z każdej sytuacji, posiadające ogromną życzliwość i dobroć którą przekazują mi, mojej siostrze oraz innym ludziom,dlatego uważam ich za mój największy autorytet.

 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być? 

Chciałabym być motylem gdyż motyl symbolizuje fakt, iż nie odrazu człowiek rodzi się pięknym motylem tylko potrzeba dużo pracy oraz wysiłku aby osiągnąć upragniony cel.

 

Jaką supermoc chciałabyś mieć? 

Chciałabym znać wszystkie języki, aby móc się nimi posługiwać w każdym zakątku świata.

 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Odważna, zorganizowana, radosna. 

 

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Prawo jazdy na motocykl oraz bycie policjantką.

 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą? 

To ze w naszym ciele może rozwijać sie dziecko, które w przyszłości powie do nas Mamo.

 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej? 

Najwiecej nauczyła mnie sytuacja związana z pandemia COVID 19, kiedy to musiałam zostać w domu i zobaczyłam wtedy jak ważne są kontakty międzyludzkie, przyjaźnie, a przede wszystkim rodzina gdyż nie mogłam mieć z nimi kontaktu fizycznego. 

 

Gdzie widzisz się za 10 lat?

 Za 10 lat widzę się w dalszym ciągu jako policjantka, która czerpie z życia garściami, podróżując po świecie. 

 

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Wydaje mi się, że o wadach oraz kompleksach lepiej nie mówić, gdyż stają się one bardziej zauważalne. Ale napewno mogłabym mieć większą cierpliwość, gdyż wole mieć wszystko zrobione od zaraz.

 

Jesteś wyjątkowa, ponieważ... ? 

Jestem wyjątkowa ponieważ zawsze bezinteresownie pomagam ludziom, nie oczekując nic w zamian. Jestem też bardzo uczuciowa i wrażliwa na krzywdę innych, dlatego właśnie zostałam policjantka. 

 

Czym jest dla Ciebie "siła kobiet" ? 

Hasło "siła kobiet" oznacza dla mnie potęgę, determinację i niezależność kobiet. To inspirujące i motywujące hasło, które podkreśla siłę i znaczenie kobiet we współczesnym społeczeństwie. Dodatkowo uważam, że my kobiety powinnismy trzymać sie razem oraz okazywać sobie wsparcie gdyż tylko my same znamy siebie najlepiej. 

 

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem"?

Dla mnie hasło "Piękno z przesłaniem" oznacza, że prawdziwe piękno nie tylko jest zewnętrzne, ale również ma głębokie przesłanie i wartość wewnętrzna. 

To piękno, które inspiruje, wzrusza i przekazuje ważne przesłanie .W tym haśle nie chodzi o ładna buzie tylko o dobre serce za które ludzie pokochają nas za to jacy jesteśmy, a nie za to jak wyglądamy.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas