Finalistki

20 / Karolina Grodzka

Zagłosuj na Karolinę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.20 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Studiowanie farmacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym pochłania sporą część mojego czasu, lecz zawsze znajdę moment na chwilę odskoczni. Wolne popołudnia uwielbiam spędzać w gronie najbliższych, kontakt z ludźmi jest dla mnie niezmiernie ważny, a samotność uważam za ostateczność. Rodzina i przyjaciele postrzegają mnie jako osobę otwartą, pełną energii i zdolną do samodyscypliny. Przyjemność sprawia mi patrzenie na wszystko co piękne, dlatego fascynuje mnie sztuka jaką jest moda czy fotografia. Uwielbiam podróże, które dają mi możliwość poznawania cudownych miejsc i zaspokajają ciekawość świata.

 

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Ellie Łazarczyk | zegarki. Jordan Kerr

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2018... ze względu na ciekawość, jak taki konkurs wygląda zza kulis. Poprzez moje wcześniejsze doświadczenie z modelingiem stwierdziłam, że warto spróbować i przekonać się o tym na własnej skórze.

Idealna Miss to... dziewczyna mająca nie tylko co zaprezentować swoim wyglądem, ale również zachowaniem. W końcu wygląd przyciąga, lecz to charakter zatrzymuje ludzi, którzy nas otaczają.

Inspiruje mnie... mój dziadek Mieczysław, gdyż nie znam osoby silniejszej zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Cechuje go ogromna inteligencja, wola walki i upartość, dzięki której po długim czasie ciężkiej rehabilitacji udało mu się wstać z wózka inwalidzkiego, pomimo diagnozy lekarzy, że wypadek którego doświadczył skazał go na dożywotnią niepełnosprawność.

Moim największym marzeniem jest... móc stwierdzić za kilkadziesiąt lat, że przeżyłam wiele wspaniałych chwil w życiu oraz żebym nie czuła potrzeby zmieniania czegokolwiek.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... chciałabym poszerzać swoje horyzonty i zdobywać nowe doświadczenia.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM