Finalistki

2 MAJA BISKUPSKA

MAJA BISKUPSKA, Warszawa, 25 lata, 171 cm wzrostu

SMS o treści MISSPOLONIA.2 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / SMS)

zawód: grafik | zainteresowania: sztuka, sporty ekstremalne, architektura

O sobie: Jestem absolwentką wydziału Sztuki Nowych Mediów na ścieżce anglojęzycznej Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Obecnie pracuję jako junior graphic designer. Jestem ambasadorką platformy Her impact, która otrzymała nagrodę WSA - World Summit Awards European Young Innovators 2020 jako rozwiązanie digital, które ma pozytywny wpływ na społeczeństwo, czyli wspiera kobiety w ich rozwoju. W 2017 wraz z zespołem kreatywno-projektowym zostałam uhonorowana nagrodą główną Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Sybilla 2017 za wystawę i publikacje projektu ,,Osobliwe" w Muzeum Fotografii w Krakowie, byłam odpowiedzialna za opracowanie i wdrożenie elementów augmented reality - rozszerzonej rzeczywistości. Jestem zaangażowana w liczne akcje charytatywne. Szalenie uwielbiam sztukę, architekturę muzykę i filmy.

Stylizacje: Grupa GPoland  |  Obuwie: Born2Be  |  Makijaże: Delia Cosmetics  |  Fryzury: Cameleo  | Fot. Magdalena Michalak

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Od zawsze było to moim ogromnym marzeniem, bardzo chciałabym pomagać na większą skalę.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Moją misją jest organizowanie wspaniałych wydarzeń kulturalnych i społecznych z rozmaitymi artystami oraz symultanicznie angażować się w liczne akcje charytatywne. Kontynuować pomoc w projekcie #koronazgłowy, który zapoczątkowała Karolina Bielawska, obecna Miss Polonia. Promować ideę „Piękna z przesłaniem". Absolutnie chciałabym propagować polską kulturę i zdolnych Polaków oraz zaszczepić pasję do sztuki wśród ludzi. Wspaniale jest być architektem dobrych zmian, zmian na lepsze. Wierzę w dobro i uwielbiam się nim dzielić.

Jaka jest idealna Miss?

Jest uosobieniem wrażliwości, empatii, powołania, elegancji, wielowymiarowego piękna, symbolem bezinteresownego dobra, obrończynią praw cierpiących. Ma wrodzoną dobroduszność wymykającą się wszelkim podziałom. Jest czarująca, charyzmatyczna, pełna wdzięku i uroku, wnosi blask do ludzkich serc. Godnie reprezentuje swój kraj. 

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Moim największym marzeniem jest koniec pandemii COVID-19, żeby dawne realia życia wróciły do normy oraz działania charytatywne na większą skalę, co umożliwia ten konkurs.

Kto jest Twoim autorytetem?

Moja Mama i rodzice mojej Mamy, ponieważ są niezwykle kreatywnymi, pracowitymi ludźmi, którzy zaszczepili we mnie pasję do niesienia pomocy, pasję do sztuki i ciągłego rozwoju.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Miłością, ponieważ definiowana jest jako dążenie istot do dobra i uważana jest za najważniejszą cnotę oraz sens życia człowieka. Wybrałam MIŁOŚĆ, ponieważ urodziłam się w święto zakochanych, czyli Walentynki. Najczęściej jest jednym z głównych motywów w literaturze, malarstwie i filmie, a ja uwielbiam sztukę!

Jaką super moc chciałabyś mieć?

Kontrolowanie czasu, ponieważ mogłabym zapobiec wielu katastrofom.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Ambitna. Inspirująca. Dobroduszna. 

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Zwieńczeniem moich wieloletnich działań charytatywnych był udział w najstarszym Balu Debiutantów na świecie w Wiedniu oraz to, że dzięki mojej sumiennej pracy zostałam wybrana, aby zostać asystentką dyrektor kreatywnej The New York Times'a Alexandry Zsigmond na konferencji Treshold w 2018 r. Za każdym razem jestem szczęśliwa jak moja rodzina jest ze mnie dumna i jak mogę sprawić komuś radość i uśmiech na twarzy.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Kobiety są „płcią piękną", jesteśmy multizadaniowe, nosimy pod sercem dziecko - wydajemy na świat nowe życie, czyli cud.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Mama wychowała mnie w duchu pomagania ludziom i zwierzętom. Już od najmłodszych lat byłam zaangażowana w liczne akcje charytatywne. Za każdym razem, gdy widzę cierpienie, w głowie pozostaje mi refleksja, że należy mieć pokorę i być wdzięcznym za wszystko, co się ma. Ważne, żeby być czujnym i uważnym na drugą istotę. 

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Chciałabym być zdrowa, szczęśliwa, ciągle się uczyć, rozwijać, dzielić się swoimi pasjami, podróżować. Mieć swoją fundację i firmę, a co najważniejsze stworzyć cudowną rodzinę.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Dążę do perfekcji, a warto niekiedy odpocząć, ponieważ cały czas nie da się działać na najwyższych obrotach. Ideały i perfekcja są względne, ale wierzę, że możemy do nich wytrwale dążyć i być każdego dnia najlepszą wersją siebie. 

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Każdy człowiek bez wyjątku jest jedyny w swoim rodzaju, unikatowy, może się rozwijać i wiele zaoferować światu.

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem”?

„Piękno z przesłaniem" to przede wszystkim idea szerzenia ponadczasowych wartości poprzez udzielanie pomocy najbardziej potrzebującym.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas