Finalistki

2 ADRIANNA ŚMIAŁEK

ADRIANNA ŚMIAŁEK, Gliwice, woj. śląskie 

SMS o treści MISSPOLONIA.2 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / SMS). 

O mnie:

Studiuję dwa kierunki - International Business oraz psychologię. Moim hobby jest pisarstwo, wydałam swoją pierwszą książkę jak miałam 17 lat i spełniłam swoje największe marzenie o zobaczeniu swojego dzieła w Empiku. W wolnym czasie kocham chodzić na siłownię, udoskonalanie siebie jest dla mnie bardzo ważne. Prowadzę również bloga psychologicznego, by przybliżać ludziom zagadnienia z zaburzeń psychicznych.

Outfit: Monnari buty: Saway   | Makijaże: Kontigo  |  Fryzury: Dominik Garczyński

Zdjęcia: Magdalena Michalak | Stylizacje: Kacper Kozłowski | Produkcja: IGO-ART

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Wzięłam udział w Miss Polonii, ponieważ chciałam sobie udowodnić, że jestem w stanie wyjść z mojej strefy komfortu oraz uwierzyć w siebie. Długi czas zmagałam się z naprawdę dużymi kompleksami, dlatego udział w Miss Polonii jest dla mnie szczególnie ważny, ponieważ wiem, że Ada sprzed roku byłaby ze mnie dumna z progresu, który zrobiłam.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Uważam, że powinnam zostać Miss, ponieważ za moim wyglądem stoi inteligencja, umiejętność komunikacji, duża empatia i chęć pomagania innym, co uważam za najważniejsze. Chciałabym skupić moją kadencję na słuchaniu ludzi i ich potrzeb, pomaganiu w tym, czego ludzie naprawdę potrzebują, korzystać z platformy Miss aby naświetlać sprawy oraz problemy, które są ważne, a o których mało osób wie. Dla przykładu, chciałabym mówić głośniej o depresji, ponieważ jest bardzo bagatelizowana, a wiele ludzi przechodzi przez codzienne piekło. Chciałabym aby wieloma rozmowami przekonywać ludzi, że warto prosić o pomoc i nie jest to powód do wstydu.

Jaka jest idealna Miss?

Idealna Miss to Miss, która jest silną kobietą, z własnym zdaniem, która nie boi się iść pod prąd by walczyć o to, co słuszne.

Kto jest Twoim autorytetem?

Moim autorytetem jest moja mama, która samotnie mnie wychowała. Przeszłyśmy razem przez wiele traumatycznych sytuacji, natomikast moja mama to kobieta, która zawsze nosi uśmiech na twarzy. Bardzo ją za to podziwiam.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Byłabym aniołem, gdybym tylko mogła, ponieważ chciałabym czuwać nad moimi bliskimi i ich chronić, po części zawsze być w ich życiu.

Jaką supermoc chciałabyś mieć?

Chciałabym umieć czytać w myślach.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Empatyczna, stanowcza, kreatywna.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Moim największym sukcesem jest albo wydanie książki, albo praca nad tym, aby traumy, przez które przeszłam, mnie umocniły, a nie złamały.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Najwięcej wyniosłam z choroby nowotworowej, która dotknęła bliską mi osobę. Pokazała mi, że życie jest kruche, trzeba żyć każdego dnia jakby miał być ostatnim, należy mówić swoim bliskim, że ich się kocha, doceniać małe rzeczy w życiu codziennym, ponieważ jeśli się na nie zwróci uwagę, to staną się magiczne

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za dziesięć lat widzę się jako najwyższeej jakości psychoterapeutkę. Pragnę dwójki dzieci, kochającego męża oraz dwóch psów.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Chciałabym być mniej delikatna, ponieważ zbyt często przejmuje się opinią innych, czego bardzo nie lubię.  

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Jestem wyjątkowa ponieważ, mimo wielu przykrości na mojej drodze życia, sprawiłam, że mnie to umocniło jako kobietę. Stałam się niezależna i zaczęłam budować swoją karierę w wielu dziedzinach życia.

Czym jest dla Ciebie "siła kobiet"?

Siła kobiet to dla mnie trzymanie się kobiet razem, pomaganie sobie nazwajem, dążenie do swoich celów mimo przeciwności losu, macierzyństwo, spełnianie się, ponieważ my, jako kobiety, jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko to, co nam się marzy. 

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem”?

Za piękną twarzą stoją wartości, mądrość i chęć pomagania innym.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas