Finalistki

2 / Jesika Kubiak

Zagłosuj na Jesikę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.2 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem studentką 3 roku kosmetologii, co wiąże się z moją pasją. Interesuję się również psychologią. Ciekawią mnie oddziaływania międzyludzkie, funkcjonowanie w społeczeństwie i poszczególne reakcje na bodźce.

 

make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Born2Be | zegarki. Hornavan

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, ponieważ... do wzięcia udziału w konkursie zachęcili mnie znajomi i ich wsparcie sprawiło, że postanowiłam spróbować.

 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia? Uważam, że posiadam cechy, które pomogą mi w godnym reprezentowaniu tytułu Miss Polonia, takie jak: chęć niesienia pomocy, ciągła potrzeba realizacji, optymizm oraz dobre serce.

 

Moje pierwsze wspomnienia związane z konkursem Miss Polonia... jeśli chodzi o konkurs Miss Polonia to zdecydowanie moją inspiracją jest Aneta Kręglicka - piękna kobieta o szerokich horyzontach, wyobraźni i kreatywności, która w 1989 roku została Miss Polonia oraz Miss Świata.

 

Jaka jest idealna Miss? Myślę, że określa ją jej stosunek do ludzi, dobroć, chęć niesienia pomocy, skromność, a w kwestii wyglądu uważam, że każda kobieta jest piękna na swój własny sposób.

 

Jakie jest Twoje największe marzenie? Moim największym marzeniem na chwilę obecną jest, aby wzrosła świadomość ludzi na temat ochrony środowiska oraz realnych zagrożeń wynikających z jego zaniedbania.

 

Kto jest Twoim autorytetem? Moją największą inspiracją jest Martyna Wojciechowska - kobieta silna, niezależna, gotowa pomagać innym, kreatywna i wspierająca akcje charytatywne. Pokazuje, że pasja może stać się pracą, a każdy w życiu może zajść naprawdę daleko - nawet na ''kraniec świata''.

 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czymś chciałabyś być? Gdybym nie była człowiekiem, chciałabym być dżinem spełniającym życzenia.

 

Jaką super moc chciałabyś mieć? Moją wymarzoną supermocą byłaby możliwość tworzenia zieleni i oczyszczania mórz z plastiku. Środowisko, w którym żyjemy, cierpi i uważam że jego dobro jest sprawą nas wszystkich.

 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują... szczera, empatyczna, życzliwa

 

Co jest dla Ciebie największym dotychczasowym sukcesem? Uważam, że moim dotychczasowym największym sukcesem jest niezłomność w dążeniu do określonych celów oraz stworzenie kręgu najbliższych mi osób, na które mogę liczyć w każdej sytuacji.

 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą? Kobiety są delikatne, a zarazem bardzo silne. I tę siłę uważam za najlepszą rzecz w byciu kobietą.

 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej? Najważniejsza lekcja, jaką wyniosłam w życiu, to ta, żeby cieszyć się każdym dniem i czasem spędzonym z bliskimi i doceniać obecność drugiego człowieka.

 

Gdzie widzisz siebie za 10 lat? Chciałabym realizować swoje pasje, spełniać się zawodowo i mieć wokół siebie wartościowych i wspierających ludzi.

 

Jestem wyjątkowa, ponieważ... zawsze jestem sobą.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas