Finalistki

19 JUSTYNA JARCZEWSKA

JUSTYNA JARCZEWSKA, Zduńska Wola, 19 lat, 180 cm wzrostu

SMS o treści MISSPOLONIA.19 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / SMS)

zawód: studentka | zainteresowania: modeling, aktorstwo, sport - siatkówka

O sobie: Jestem studentką pierwszego roku Bankowości i Finansów Cyfrowych na Uniwersytecie Łódzkim. Interesuję się psychologią, a w wolnym czasie fotomodelingowi oraz aktorstwu. Nieustannie staram się rozwijać te pasje.

Stylizacje: Zaquad  |  Obuwie: Born2Be  |  Makijaże: Delia Cosmetics  |  Fryzury: Cameleo  | Fot. Magdalena Michalak

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

W konkursie Miss Polonia wzięłam udział, ponieważ fascynuje mnie to, ile dobra potrafią dokonać kobiety biorące w nim udział. Od gimnazjum udzielam się charytatywnie w wielu akcjach, a konkurs daje możliwość pomocy na szeroką skalę. W dodatku zetknięcie z konkursem zawsze było moim marzeniem.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Jestem odpowiednią kandydatką, aby zostać Miss Polonia, ponieważ uważam się za osobę, która właściwie i odpowiedzialnie reprezentowałaby ten tytuł.

Jaka jest idealna Miss?

Idealną Miss jest dla mnie kobieta, która oprócz piękna zewnętrznego posiada przede wszystkim dobre serce i jest wrażliwa na drugiego człowieka. Myślę, że powinna być ona mądrą, rzetelną i ambitną osobą, posiadającą chęć do działania na rzecz innych. Jednocześnie godnie i z klasą reprezentując Polskę oraz jej tradycję. Uważam, że taka właśnie jest Karolina Bielawska - Miss Polonia 2019, która jest jednym z moich autorytetów.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Najbardziej marzę o zwiedzeniu Japonii, ponieważ jest to magiczny i piękny kraj z ciekawą historią.

Kto jest Twoim autorytetem?

Moim największym autorytetem jest moja mama - niesamowicie silna kobieta, która nauczyła mnie, aby nie odpuszczać i spełniać marzenia mimo przeciwności losu.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Jeśli nie byłabym człowiekiem chciałabym być ptakiem, aby móc zwiedzić cały świat.

Jaką super moc chciałabyś mieć?

Chciałabym mieć moc zatrzymywania czasu, aby nie zmarnować żadnej pięknej chwili mojego życia.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Przymiotniki, które najlepiej mnie opisują: pomocna - zawsze jestem otwarta na niesienie pomocy innym, silna - ponieważ nigdy się nie poddaje, ambitna - uwielbiam rozwijać się oraz realizować postawione sobie cele.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

W moim życiu jest wiele małych sukcesów, takich jak udział w akcji "Korona z głowy", dostanie się na upragnione studia oraz zdobycie tytułu I Wicemiss Polonia Województwa Łódzkiego 2020. Uważam, że są to moje największe osiągnięcia, ponieważ każde z nich było kiedyś moim marzeniem.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Najfajniejsze w byciu kobietą jest to, że mimo swojej zewnętrznej subtelności mamy w sobie bardzo dużą siłę i determinację do działania.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Śmierć bliskiej mi osoby była lekcją życia, z której nauczyłam się najwięcej. Zrozumiałam, że każda chwila jest ważna i należy wykorzystać ją w stu procentach.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za 10 lat widzę się jako spełniona, rozwijająca się kobieta, posiadająca wymarzoną pracę, która daje mi satysfakcję.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Cechą, którą chciałabym w sobie zmienić, jest nieśmiałość - staram się ją przełamywać w każdej możliwej sytuacji.

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

O mojej wyjątkowości świadczą mocne strony, które posiadam. Jestem wyjątkowa, dlatego że mimo wszystko potrafię uparcie dążyć do postawionych sobie celów i jestem sobą bez względu na okoliczności.

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem”?

Hasło "Piękno z przesłaniem" oznacza dla mnie piękno, które poza aspektami zewnętrznymi posiada również wartość merytoryczną, wartościowy przekaz. Uważam, że to właśnie powinna reprezentować sobą Miss Polonia. Wraz ze swoim pięknem nieść cenne przesłanie dla innych, takie jak m.in czynienie dobra, pomoc potrzebującym oraz ukazywanie siły kobiecości.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas