Finalistki

19 / Weronika Karczewska

Zagłosuj na Weronikę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.19 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem studentką pierwszego roku pielęgniarstwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Studiuje pielęgniarstwo, ponieważ kocham nieść ludziom pomoc, chce pomagać i wspierać. Interesuje się sportem (od 2 lat trenuje rekreacyjnie boks, pływam, jeżdżę konno), kocham modę oraz wizaż. Zajmuje się modelingiem od 16 roku życia. Swój wolny czas spędzam aktywnie uprawiając sport, spotykając się z przyjaciółmi oraz spędzając czas z rodziną. 

 

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Ellie Łazarczyk | zegarki. Jordan Kerr

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2018, ponieważ... ponieważ od dzieciństwa marzyłam, żeby wystartować w tak prestiżowym konkursie piękności. Chciałabym mieć również większy wpływ na pomoc niesioną ludziom i zwierzętom.

Idealna Miss to... osoba z wielkim i dobrym sercem, która bezinteresownie pomaga innym, która nie tylko prezentuje się jako atrakcyjna kobieta, ale też jest piękna w środku.

Inspiruje mnie... Joanna Krupa, ponieważ ma wielkie serce dla zwierząt, czynnie działa w fundacjach. Wykorzystuje swoją popularność w walce o prawa zwierząt. Jest bardzo piękną i otwartą kobietą, której uśmiech nigdy nie znika z twarzy.

Moim największym marzeniem jest... podróż do Tajlandii i poznanie tamtejszej kultury i obyczajów. 

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... byłaby to dla mnie misja w której spełniałabym się. Jako Miss Polonia 2018 wspierałabym schroniska, przytułki dla zwierząt. Promowałabym adopcje, a nie kupno. Wiem, że dla wielu ludzi walka o prawa zwierząt to błaha sprawa, ale moim zdaniem nie powinno się tego ignorować. One tak jak my mają uczucia, przywiązują się i ufają.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM