Finalistki

19 / Karina Nowak

Zagłosuj na Karina! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.19 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: 

Od 16 roku życia zajmowałam się modelingiem, zdobywając doświadczenie na polskich, włoskich i angielskich wybiegach. Przed aparatem czuję się bardzo komfortowo, jednakże ze względu na różne okoliczności jakiś czas temu postawiłam na edukację i aktualnie jestem szczęśliwą studentką drugiego roku nauk politycznych. Moją przyszłość planuję, łącząc zdobytą wiedzę i moje zainteresowania, które dotyczą ochrony środowiska i praw człowieka. W wolnym czasie spełniam się artystycznie i maluję płyty winylowe farbami akrylowymi, chodzę po górach i podróżuje tak często, jak jest to możliwe.

 

make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Born2Be | zegarki. Hornavan

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, ponieważ... w świecie mody nie powiedziałam jednak ostatniego słowa, gdyż bardzo bym chciała poznać go jeszcze bardziej (i zmienić na plus!) - stąd mój udział w Miss Polonia 2019. Chciałbym również udowodnić, a raczej podtrzymać opinie - zważając na poprzednie aktywnie działające zwyciężczynie -że Miss, poza oczywistymi obowiązkami wynikającymi z tytułu, może również angażować się w sprawy społeczne i wpływać pozytywnie na jej otoczenie.

 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia? Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ moje zainteresowania i doświadczenie sprawiają, że czuję się gotowa na ten tytuł i jestem pewna, że podołam wszystkim wyzwaniom, które ze sobą niesie. Ponieważ piękno zewnętrzne i wewnętrzne musi iść w parze!

 

Moje pierwsze wspomnienia związane z konkursem Miss Polonia... zaczęłam szczegółowo śledzić konkurs Miss Polonia, kiedy rozpoczęłam moją przygodę w świecie mody, a moją ulubioną Miss już zawsze pozostanie Paulina Krupińska - uosobienie piękna, charyzmy i inteligencji.

 

Jaka jest idealna Miss? Idealna Miss powinna mieć otwarty umysł, łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich, a również ogólną werwę i chęć do działania! Powinna być empatyczna, wrażliwa na drugiego człowieka i jego problemy oraz świadoma praw i obowiązków wynikających z tytułu. Cechy fizyczne są kwestią indywidualną, jednakże coś czego nie powinno zabraknąć to powalający i zapadający w pamięć uśmiech.

 

Jakie jest Twoje największe marzenie? Moim największym marzeniem jest podróż dookoła świata, ze szczególnym uwzględnieniem Ameryki Południowej, ale przede wszystkim długie, szczęśliwe życie - pełne słońca i radosnych chwil. Życzę sobie również spełnienia zarówno zawodowego, jak i uczuciowego, oraz dużo zdrowia dla całej mojej rodziny.

 

Kto jest Twoim autorytetem? Moim autorytetem są moi rodzice, którzy - mimo dzielących ich różnic - wpoili we mnie rozmaite wartości, którymi kieruję się w dorosłym życiu. Wśród nich szacunek do drugiego człowieka, wartość pracy i ogólne zasady, które przyświecają mi każdego dnia i za które dziękuję, bo dzięki nim, po trudnym okresie, który miałam kilka lat temu, wydoroślałam i stałam się pełnowartościową osobą, do której zawsze dążyłam.

 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czymś chciałabyś być? Jeżeli nie było by mi dane być człowiekiem, prawdopodobnie zidentyfikowałabym się z lwicą żyjącą pośrodku afrykańskiej sawanny, gdyż bardzo lubię szybkie tempo życia, a Afryka podczas moich podróży skradła moje serce i dalsze poznanie tego kontynentu to kolejny punkt na liście moich marzeń.

 

Jaką super moc chciałabyś mieć? Moją wymarzoną supermocą byłaby moc teleportacji, ponieważ ciężko mi połączyć pracę, naukę i rozmaite projekty w których biorę udział z życiem prywatnym, które prowadzę aktualnie w dwóch państwach. 3 lata temu wyjechałam do Londynu - mimo swoich wad i ciężkich chwil ma on swoje niewątpliwe zalety i ludzi, których tam poznałam nie zamieniłabym za nic w świecie! Na obecną chwilę postanowiłam realizować moje plany i marzenia w Polsce, ale możliwość teleportacji umożliwiłaby mi stały kontakt ze wszystkim bliskimi mi osobami.

 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują... odważna, przebojowa i zdeterminowana.

 

Co jest dla Ciebie największym dotychczasowym sukcesem? Moim największym sukcesem jest samotna wyprawa na Kilimanjaro, czyli najwyższy szczyt Afryki mierzący 5 895m! Na przekór wszystkim zainwestowałam całe moje oszczędności z kilku lat pracy w modelingu i wyruszyłam w podróż po Tanzanii, gdzie miesiąc przed moimi 19 urodzinami stanęłam na samym szczycie i poczułam, co to znaczy wolność.

 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą? W byciu kobietą najwspanialsze jest poczucie własnej wartości, a kiedy się ją osiągnie - brak obowiązku udowadniania jej nikomu innemu!

 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej? Krótko po zdaniu matury zderzyłam się z rzeczywistością i zamiast cudownej zaplanowanej przyszłości, która była szytą na miarę receptą na sukces, musiałam nauczyć się samodzielności i dorosnąć na tyle, by sama być w 100% odpowiedzialna za swój los. Dzięki tej sytuacji nauczyłam się doceniać małe rzeczy w swoim życiu i szanować wszystko, co zostało mi dane.

 

Gdzie widzisz siebie za 10 lat? W wieku 32 lat widzę siebie jako kobietę spełnioną zawodowo, działającą dyplomatycznie lub naukowo i reprezentującą sprawy naszego państwa na arenie międzynarodowej. Prywatnie prawdopodobnie szczęśliwa mężatka, ciesząca się chwilami wolnymi od pracy w ukochanej Hiszpanii, lub w innych słonecznych krajach.

 

Jestem wyjątkowa, ponieważ... mimo że nie jestem osobą egoistyczną ani zadufaną w sobie, myślę, że jestem jedyna w swoim rodzaju! Jestem bardzo przebojowa i otwarta na świat, a każde doświadczenie, jednakże również bardzo rozważna i pełna poszanowania dla mojego otoczenia.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas