Finalistki

18 WERONIKA FALKOWSKA

WERONIKA FALKOWSKA, Kolno, woj. podlaskie

SMS o treści MISSPOLONIA.18 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / SMS). 

O sobie: 

Nazywam się Weronika Falkowska, mam 19 lat. Jestem absolwentką Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. Moją główną pasją jest kosmetologia i chciałbym się w tym kierunku spełnić. W wolnym czasie uwielbiam zwiedzać nowe zakątki świata i spędzać czas z moim pieskiem i przyjaciółmi. Moją ciekawostką z życia jest temat walk. Kiedy byłam młodsza uczęszczałam na taekwondo i miałam spore doświadczenia jak na swój wiek. 

Outfit: Monnari buty: Saway   | Makijaże: Kontigo  |  Fryzury: Dominik Garczyński

Zdjęcia: Magdalena Michalak | Stylizacje: Kacper Kozłowski | Produkcja: IGO-ART

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Moja historia z Konkursem Miss zaczęła się trzy lata temu, gdy startowałam w projekcie Miss Ziemii Łomżyńskiej. Zdobyłam wtedy tytuł Miss Internetu. Nie udało mi się zdobyć głównej korony. Teraz postanowiłam ponownie spróbować swoich sił już jako silniejsza, zdeterminowana i z większym doświadczeniem.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Każda uczestniczka projektu jest na właściwej drodze, aby otrzymać tytuł Miss Polonia. Każda, jest wyjątkowa i wyróżnia się czymś zupełnie innym. Myślę, że jestem na to gotowa, a także odpowiednio przygotowana, by jak najpiękniej odmalować się w tej zaszczytnej roli.

Jaka jest idealna Miss?

Moim zdaniem idealna Miss powinna być przykładem dla otoczenia. Powinna udzielać się w akcjach społeczno-charytatywnych, być oryginalna. Idealna Miss powinna wykorzystać swój czas w taki sposób, aby została zapamiętana przez innych i przede wszystkim, aby podzieliła się swoją wyjątkową misją.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Na ten moment moim największym marzeniem jest utworzenie swojej działalności w branży beauty.

Kto jest Twoim autorytetem?

Jednym z życiowych autorytetów są moi rodzice. Uważam, że wychowanie dziecka to jedna z trudniejszych ról w naszym życiu. Chciałabym kiedyś w przyszłości, choć w połowie zrobić to tak jak Oni.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Gdybym nie była człowiekiem, chciałbym być lwem. Lew jest zwierzęciem stadnym - zawsze staje w obronie swoich najbliższych. Ponadto jest odważny i waleczny.

Jaką supermoc chciałabyś mieć?

Z racji, że na świecie panuje wiele chorób nieuleczalnych, chciałbym mieć moc uleczania każdej choroby. Chciałabym pomóc każdemu, kto by potrzebował pomocy.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Uważam, że jestem osobą ambitną, odważną i pomocną.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

W życiu doceniam każdy nawet ten najmniejszy sukces. To, co z pewnością daje mi dużo motywacji to ponowny udział w konkursie Miss oraz zdobycie tytułu ll Wicemiss Polonia Województwa Podlaskiego. Uważam, że ten sukces osiągnęłam swoją ciężka pracą oraz determinacją.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

W byciu kobietą - to m.in. moda jest czymś, co może być bardzo urozmaicone. Kobiety lubią pokazać swoją kobiecość, charyzmę i charakter w swoich stylizacjach oraz makijażach, dlatego uważam, że to jest najfajniejsze w byciu kobietą.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Z mojej lekcji życiowej nauczyłam się jednego - Nie warto skupia się tym co myślą o nas inni, zawsze należy żyć zgodzie ze sobą.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za dziesięć lat widzę siebie w roli mamy z dwójką dzieci, zaradnym mężem, dużym domem i trzema pieskami.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Sądzę, że czasami jestem niecierpliwa i bezpośrednia. Chciałbym mieć w sobie więcej spokoju.

Jesteś wyjątkowa, ponieważ... ?

Jestem wyjątkowa, ponieważ nie udaje nikogo , trzymam się swoich wartości.

Czym jest dla Ciebie „siła kobiet"?

Kobieca siła przejawia się tym, że możemy być samodzielne.

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem"?

W haśle „Piękno z przesłaniem" widzę to, że nie liczy się nasz wygląd, tylko to jakimi ludźmi jesteśmy i co od siebie dajemy dla innych.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas