Finalistki

18 / Milena Jaworska

Zagłosuj na Milenę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.18 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Studiuję dziennie na Politechnice Warszawskiej na kierunku Electrical Engineering prowadzonym w pełni w języku angielskim. Pracuję również w Startupie w branży fintech. Realizuję się nie tylko na płaszczyźnie technicznej. Od dziecka najlepiej czułam się, występując na scenie. Ukończyłam szkołę muzyczną na organach. Jestem duszą kreatywną, a jednocześnie twardo stąpam po ziemi. Uwielbiam wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności. Można powiedzieć, że jestem uzależniona od samorozwoju. Moje zainteresowanie modą i projektowaniem dojrzewało wraz ze mną. W wieku 16 lat zaczęłam pracę jako modelka - bardzo dynamicznie, bo od London Fashion Week. Sport zaczął towarzyszyć mi każdego dnia, jak również rozwijałam swoją wiedzę dotyczącą zdrowego trybu życia. Ukończyłam kurs trenera personalnego i dietetyki sportowej. Niektórzy pytali, skąd taki wybór kierunku studiów – z zamiłowania do fizyki.

make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Born2Be | zegarki. Hornavan

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, ponieważ... chciałam się dobrze bawić, przeżyć fajną przygodę i dotrzeć do większej publiki.

 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia? Chciałabym pomóc, głównie kobietom, dążyć do pełni szczęścia. Pokazać jak sport, moda, poczucie własnej wartości łączą się ze sobą i wpływają na harmonię życia.

 

Moje pierwsze wspomnienia związane z konkursem Miss Polonia... już jako mała dziewczynka oglądałam konkursy Miss Polonia. Pamiętam, jak nie mogłam doczekać się transmisji, by móc zachwycać się pięknymi kobietami i kreacjami, jakie prezentowały.

 

Jaka jest idealna Miss? Uśmiechnięta, uprzejma, samodzielna, pewna siebie, uczciwa, szczera, elokwentna, taktowna, subtelna, delikatna, proporcjonalna, zgrabna, szczupła, kobieca

 

Jakie jest Twoje największe marzenie? Chciałabym spełniać się zawodowo, łączyć pracę z pasją, być z ludźmi, wspierać ich i wykorzystywać mój nadmiar energii, by sprawiać innym radość.

 

Kto jest Twoim autorytetem? Nie mam jednego autorytetu, jest wiele osób, które mnie inspirują, motywują na wielu różnych płaszczyznach.

 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czymś chciałabyś być? Chciałabym być pupilem domowym. Byłoby mi ciepło i byłabym kochana.

 

Jaką super moc chciałabyś mieć? Chciałabym latać, mogłabym poczuć wolność i niezależność.

 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują... 

  1. AMBITNA
  2. EMPATYCZNA
  3. UCZCIWA

 

Co jest dla Ciebie największym dotychczasowym sukcesem? Kiedyś zdjęcie w VOGUE Italia wydawało mi się moim największym sukcesem. Aktualnie nie patrzę na sukces w ten sam sposób. Mój największy sukces jest przede mną, a teraz cieszę się z większych i mniejszych osiągnięć.

 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą? Bycie delikatną i silną jednocześnie.

 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej? Rezygnacja ze studiów i wyjazd za granicę. Ciężko jest podjąć decyzję, która przekreśla plan na najbliższe lata. Trzeba zapomnieć o oczekiwaniach otoczenia, skupić się tylko na sobie, dojrzale spojrzeć w przyszłość, by nie popełnić kolejnego podobnego błędu.

 

Gdzie widzisz siebie za 10 lat? Żona, matka, bizneswoman (realizująca setki swoich kreatywnych pomysłów)

 

Jestem wyjątkowa, ponieważ... zawsze jestem sobą! W dzisiejszych czasach jest to niestety coraz rzadziej spotykane.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas