Finalistki

18 / Aleksandra Pechal

Zagłosuj na Aleksandrę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.18 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem studentką pierwszego roku Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie . Moją pasją jest sport. Przez wiele lat grałam w tenisa i brałam udział w turniejach na terenie Stanów Zjednoczonych . Moją drugą pasją jest agility , które czynnie uprawiam z moim czworonożnym przyjacielem - Larixem. Język polski i amerykański są moimi ojczystymi językami. Dobrze również mówię po hiszpańsku .

 

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Ellie Łazarczyk | zegarki. Jordan Kerr

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2018, ponieważ... uczestnictwo  w tym najbardziej znanym i prestiżowym konkursie piękności w Polsce otwiera drzwi do spełniania marzeń.

Idealna Miss to... osoba z którą chciałoby się spędzać każdy dzień, czyli życzliwa, uśmiechnięta, szczera i pełna entuzjazmu.

Inspirują mnie... osoby, które pomimo wielu przeszkód jakie los stawia im na drodze, nie poddają się i wytrwale dążą do wyznaczonego sobie celu.

Moim największym marzeniem jest... otwarcie własnego gabinetu medycyny estetycznej. Wiele kobiet ma kompleksy na punkcie swojego wyglądu i chciałabym aby dzięki wizytom w moim gabinecie, nabrały pewności siebie i nowych chęci do życia.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... myślę, że sprostam wyzwaniom, które staną przede mną i z godnością będę nosić koronę, reprezentując Polskę zarówno w kraju jak i za granicą.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM