Finalistki

17 NATALIA GRABOWSKA

NATALIA GRABOWSKA, Warszawa, woj. mazowieckie

SMS o treści MISSPOLONIA.17 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / SMS). 

O sobie:

Ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej.

Od dziecka interesował mnie świat filmowy i medialny. W wieku 10 lat wzięłam udział w moim pierwszym pokazie mody Eva Minge Young, a zaledwie 5 lat później byłam już na samodzielnym kontrakcie modelingowym w Tokio. Od ponad 3 lat pracuję w branży filmowej. Jestem kierowniczką produkcji serialu oryginalnego Netflixa „Kajko i Kokosz”.

Wraz z moją mamą, która jest kosmetologiem, prowadzę klinikę medycyny estetycznej, gdzie staramy się propagować zdrowy styl życia i dbanie o siebie pod każdym względem.Wolny czas spędzam również aktywnie – ćwicząc na siłowni, uprawiając jogę, spacerując z psem, podróżując.

Z ciekawostek: ćwiczę również boks, a w wieku 10 lat brałam udział w Mam Talent (śpiewałam piosenkę Dody „Nie daj się”, ale od razu odpadłam – moje umiejętności wokalne nie są na najwyższym poziomie).

Outfit: Monnari buty: Saway   | Makijaże: Kontigo  |  Fryzury: Dominik Garczyński

Zdjęcia: Magdalena Michalak | Stylizacje: Kacper Kozłowski | Produkcja: IGO-ART

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Miss Polonia to dla mnie szansa do rozwoju osobistego i poznania ciekawych ludzi. Pracując w modelingu, wszystko opiera się na naszym wyglądzie. Miss Polonia stawia również na osobowość i umożliwia wykorzystanie swojego głosu w ważnych sprawach.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Jako Miss Polonia godnie reprezentowałabym nasz kraj na arenie światowej. Chciałabym promować Polskę i naszą kulturę.  Uważam, że pomimo młodego wieku, wiele w swoim życiu już osiągnęłam i chciałabym inspirować inne kobiety do ciągłej walki o siebie, o swój sukces.

Jaka jest idealna Miss?

Idealna Miss, podobnie jak idealna kobieta, nie istnieje. Każda Miss jest inna i to jest najbardziej wartościowe, ponieważ za każdym razem możemy spodziewać się czegoś nowego. Uważam jednak, że Miss powinna charakteryzować się wysoką empatią i błyskotliwością. Powinna być to osoba inspirująca i oczytana.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Moim największym marzeniem w chwili obecnej jest zostanie Miss Polonia 2023. Większość marzeń zamieniam w cele, które realizuję. Stałe marzenie to bycie szczęśliwym człowiekiem, na co składa się wiele czynników, takich jak stabilność finansowa, bycie otoczonym przez bliskich, dbanie o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

Kto jest Twoim autorytetem?

Moim autorytetem jest moja mama, która pomimo wielu trudności życiowych, wychowała trójkę dzieci, głównie samotnie, jest piękna i inteligentna, odnosi sukcesy zawodowe i zawsze mogę na nią liczyć.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Bycie człowiekiem to największy dar, ponieważ jesteśmy zdolni do robienia niesamowitych rzeczy. Gdybym miała być kimś/czymś innym, to chciałabym być kosmitą, to na pewno nie byłoby nudne.

Jaką supermoc chciałabyś mieć?

Chciałabym móc zapamiętywać wszystko, co kiedykolwiek w swoim życiu przeczytałam.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Silna, kreatywna, wrażliwa

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Każdy cel, który uda mi się osiągnąć, uważam za wielki sukces. Gdybym musiała jednak wybrać najbardziej spektakularne dla mnie sukcesy, to byłoby to objęcie funkcji kierowniczki produkcji serialu oryginalnego Netflixa „Kajko i Kokosz”, odbycie kontraktów modelingowych w Tokio, Nowym Jorku czy też Dubaju zupełnie samodzielnie i założenie kliniki medycyny estetycznej.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Możliwość ubierania się i malowania, jak tylko mi się podoba, posiadanie szerokiego wachlarza emocji i ich rozumienia, możliwość dosłownie stworzenia nowego człowieka.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Dorastając doświadczyłam wielu ciężkich sytuacji. Zaczynając od potrzeby szybkiego usamodzielnienia się w związku z wyjazdami za granicę, a kończąc na trudnej sytuacji rodzinnej związanej z rozwodem rodziców. Przeżywałam okresy niesamowicie dla mnie trudne, często myślałam, że nie dam rady. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że wyciągnęłam z tych wszystkich doświadczeń następującą lekcję: wszystko przemija. Czy to dobre chwile, czy złe- wszystko kiedyś ma swój koniec. Dlatego też należy podchodzić z dystansem do różnych wydarzeń, mają na względzie, że perspektywa może się zmienić w każdej chwili.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za 10 lat chciałabym założyć własną, szczęśliwą rodzinę, mieć dużego kampera i jeździć po całym świecie, a oprócz tego stworzyć miejsce dla kobiet, gdzie mogłybyśmy razem się wspierać, ćwiczyć, prowadzić warsztaty.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Jeśli jest coś, co chciałabym zmienić, to jest to moja lękliwość. Boję się wielu rzeczy, głównie tych nieznanych. Często stawiam sobie blokady, a tym samym nie pozwalając doświadczyć czegoś ciekawego. Staram się jednak z tym walczyć i ciągle mierzyć się z lękami.

Jesteś wyjątkowa, ponieważ... ?

Jestem wyjątkowa, ponieważ nigdy się nie poddaję.

Czym jest dla Ciebie "siła kobiet"?

Siła Kobiet to dla mnie siła tkwiąca w naszym głębokim rozumieniu innych, w umiejętności zgromadzenia się w celu walki w ważnych dla nas sprawach, ale też bycie czułym i opiekuńczym.

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem"?

Piękno z przesłaniem to główne hasło konkursu Miss i jest to też główny powód, dla którego zgłosiłam się do tego konkursu. Jako modelka byłam postrzegana głównie jako „ładna dziewczyna”. Ale ja mam głos, mam swoje poglądy, mam chęć działania i nie chcę być tylko ładną dziewczyną, ale przede wszystkim kobietą, która ma swój cel. „Piękno z przesłaniem” może być interpretowane w różny sposób – Miss to bardzo atrakcyjne kobiety, jednak każda z nich może pochwalić się wieloma sukcesami, a także udziałem w licznych akcjach charytatywnych.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas