Finalistki

17 / Eliza Jakubowska

Zagłosuj na Elizę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.17 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS. Skończyłam kierunek Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, specjalizacja: kreowanie wizerunku osób publicznych i firm. Obecnie pracuję w jednej z największych firm zajmujących się dystrybucją kosmetyków na Europę Wschodnią. Jestem osobą bardzo ciekawą świata, trochę artystyczną duszą. Uwielbiam śpiewać, tańczyć, podróżować, czytać książki i aktywnie spędzać czas. Uczyć się nowych rzeczy, poznawać nowych ludzi. Interesują się również motoryzacją. W wolnej chwili lubię wyjechać za miasto i spędzać czas na łonie natury z bliskimi mi osobami. 

 

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Ellie Łazarczyk | zegarki. Jordan Kerr

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, ponieważ... uwielbiam nowe wyzwania. Chciałam zobaczyć jak konkurs wygląda  "od kuchni", jak wyglądają przygotowania i organizacja. To dla mnie nowe doświadczenie, które na pewno wiele mnie nauczy. Chciałam poczuć  emocje, które towarzyszą podczas trwania konkursu,poznać wiele ciekawych osób. Jestem przekonana,że będę mile wspominać ten czas.

Idealna Miss... kobieta nie tylko o pięknym wyglądzie,ale także o pięknym wnętrzu. Dzieląca się pięknem i uśmiechem ze wszystkimi dookoła. Silna, niezależna i pozytywnie nastawiona do życia. Dążąca do celu i serdeczna. Wiedząca czego chce od życia. To kobieta dumna ze swojej kobiecości oraz osoba, którą warto podziwiać i naśladować.

Inspiruje mnie... moja mama. Jest piękną i silną kobietą, która pokazała mi jak cieszyć się życiem i czerpać z niego jak najwięcej. To ona zawsze powtarza żebym spełniała swoje marzenia. I to właśnie jej zawdzięczam to,że jestem teraz  w tym miejscu w którym jestem.

Moim największym marzeniem jest... zwiedzić cały świat. Chciałabym poznać inne kultury, nowych ludzi, spróbować tamtejszych potraw, zdobyć nowe doświadczenia. Robić rzeczy, które dają mi satysfakcję i radość. Marzę o tym żeby być spełnionym i szczęśliwym człowiekiem, który nigdy nie będzie żałował tego co zrobił w życiu.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... jestem osobą ambitną, pewną siebie oraz pozytywnie nastawioną do życia i ludzi. Uwielbiam nowe wyzwania dlatego starałabym się jak najlepiej reprezentować ten tytuł. Wiem, że korona zmieniłaby moje życie o 180 stopni a ja z dumą pełniłabym wszystkie obowiązki Miss Polonia 2018.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM