Finalistki

16 / Beata Sierpińska

Zagłosuj na Beatę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.16 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Ukończyłam studia inżynierskie na Politechnice Lubelskiej. Obecnie pracuje jako przedstawiciel medyczny, a dodatkowo pomagam przy organizacji przeróżnych eventów, natomiast, jako, że marketing jest jednym z moich zainteresowań to właśnie w tym kierunku rozwijam się i kształcę. Bez wątpienia moją największą pasją jest modeling, czy w postaci sesji czy pokazów, jest to nieodłączny element mojego życia, który będzie mi towarzyszył jak najdłużej ( mam nadzieję, że przynajmniej do 40-stki ;) ).  Interesuję się również sportem i motoryzacją, a dzięki lubelskiej drużynie żużlowej Speed Car Motor Lublin ( trzymam mocno kciuki ) mogę to połączyć w całość. Idąc za ciosem rozpoczęłam naukę jazdy na motocyklu, więc kto wie, być może na zgrupowanie zajadę na dwóch kołach.

 

make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Born2Be | zegarki. Hornavan

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, ponieważ... wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, aby nabrać cennego doświadczenia, poznać ciekawych ludzi, a także wykorzystać nowe możliwości rozwoju.

 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia? Uważam, że powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ potrafię dostosować się do każdej sytuacji, jestem otwarta na kontakty z ludźmi, mam poczucie humoru, pozytywne nastawienie, sporo dystansu do samej siebie oraz myślę, że godnie reprezentowałabym Polskę w kraju, a także za granicą - a jak widać, przede wszystkim jestem skromna.

 

Moje pierwsze wspomnienia związane z konkursem Miss Polonia... moja pierwsza styczność z konkursem Miss Polonia miała miejsce, gdy koronę zdobyła Paulina Krupińska, którą swoją drogą jako jedyna nosiła ją przez 4 lata.

 

Jaka jest idealna Miss? Idealna Miss powinna odznaczać się przede wszystkim inteligencją, która pozwoli na odnalezienie się w każdej sytuacji, pozytywnym nastawieniem, poczuciem humoru, otwarciem na ludzi oraz szczerym uśmiechem. Istotnymi cechami jest również zdrowy rozsądek, naturalna skromność, odpowiedzialność, chęć rozwoju, a także dystans do siebie samej, sposób w jaki się porusza oraz mówi, delikatność, gracja, wdzięk czyli najprościej – kobieta z klasą.

 

Jakie jest Twoje największe marzenie? Moim największym marzeniem jest to, aby moi najbliżsi byli szczęśliwi, ponieważ są to wyjątkowe osoby i w 100% na to zasługują. A gdy oni są szczęśliwi to i ja jestem.

 

Kto jest Twoim autorytetem? Moim autorytetem jest moja mama, ponieważ mimo przeciwności losu, nie poddaje się i walczy, a przy tym dba o rodzinę.

 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czymś chciałabyś być? Chciałabym być czarodziejem, aby móc wyczarować rzeczy, które uszczęśliwią innych, a przy okazji mnie – w końcu lubię Harry’ego Pottera!

 

Jaką super moc chciałabyś mieć? Chciałabym mieć moc uleczania, żeby wesprzeć osoby, które potrzebują pomocy.

 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują... ambitna, odpowiedzialna, zabawna.

 

Co jest dla Ciebie największym dotychczasowym sukcesem? Moim największym dotychczasowym sukcesem jest doprowadzenie do tego, że moje życie wygląda jak teraz, pełne wartościowych ludzi oraz zasad, a także ambitnych planów.

 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą? Najfajniejsze w byciu kobietą jest to, że zawsze mamy rację, nawet gdy wcale tak nie jest.

 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej? Jedną z moich życiowych lekcji był wyjazd na kontrakt do Mediolanu, gdzie dotarło do mnie, że przy osiąganiu obranych przez siebie celów konieczna jest ciężka, wymagająca mnóstwa czasu i zaangażowania oraz pełna wyrzeczeń praca nad samym sobą, natomiast nie da się ukryć, że im więcej serca wkładamy w działanie, tym większa jest satysfakcja z wyników (szczególnie, gdy dostaje się możliwość poznania pana Armaniego).

 

Gdzie widzisz siebie za 10 lat? Za 10 lat widzę siebie jako spełnioną kobietę otoczoną wspaniałymi ludźmi, a myślę, że nawet moją własną małą gromadką.

 

Jestem wyjątkowa, ponieważ... potrafię docenić to, co mam, zamiast martwić się tym, czego jeszcze nie osiągnęłam i wierzę, że czasami trzeba mieć pod górkę, aby na szczycie czekało coś specjalnego.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas