Finalistki

15 KLAUDIA ANDRZEJEWSKA

KLAUDIA ANDRZEJEWSKA, Włocławek, 20 lat, 179 cm wzrostu

O sobie: Jestem studentką dwóch kierunków – Zarządzania w mediach i biznesie oraz Kosmetologii. Dzięki wielu obowiązkom jestem zorganizowaną i systematyczną osobą. Z chęcią pomagam innym. Lubię podróżować i stawiam na samorozwój. Świetnie czuję się przy muzyce – tańcząc oraz uwielbiam pływać. Staram się spełniać swoje marzenia i doświadczać nowych rzeczy. Jestem silną kobietą, optymistyczną i zawsze uśmiechniętą. 

 

Suknia: Madonna Atelier  | Makijaże: Delia Cosmetics  |  Fryzury: Cameleo

Zdjęcia: Malwina Sulima | Stylizacje: Kacper Kozłowski | Produkcja: IGO-ART

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Udział w konkursie Miss Polonia był od najmłodszych lat moim marzeniem.  Jest to dla mnie kolejne nowe doświadczenie oraz przeżycie nowej przygody. Jestem osobą ambitną i chcę dążyć do wyznaczonych sobie celów. 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Uważam, że moimi mocnymi stronami są:  pracowitość, sumienność, wytrwałość i punktualność. Jestem osobą zawsze optymistyczną i chętnie uczestniczę w akcjach charytatywnych. Uważam, że tytuł Miss Polonia niesie ze sobą wielką odpowiedzialność i wiele wyzwań , na które jestem gotowa. Mam świadomość własnej wartości i chciałabym zostać wzorem dla innych kobiet, aby wierzyły w pewność siebie.

Jaka jest idealna Miss?

Idealna Miss powinna nieść pomoc innym. Uroda nie jest najważniejszym wyznacznikiem, liczy się inteligencja, wychowanie oraz wartości, które sobą reprezentuje. 

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Moim największym marzeniem jest podróżowanie. Chciałabym w przyszłości zwiedzić cały Świat, poznać nowe kultury, obyczaje i tradycje. 

Kto jest Twoim autorytetem?

Moim największym autorytetem jest moja mama,  ponieważ przekazała mi wiele życiowych wartości.  Od zawsze inspirowała mnie swoją postawą, siłą i zaradnością. Jest osobą, na którą zawsze mogę liczyć.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Jeśli nie byłabym człowiekiem to chciałabym być złotą rybką spełniającą marzenia. Wiem ile radości i szczęścia przyniosłoby to dzieciom. 

Jaką super moc chciałabyś mieć?

Gdybym miała możliwość posiadania super mocy, chciałabym przenosić się w czasie. Nie ukrywając, że dużo bardziej chcąc przenieść się w przeszłość, do wspomnień i osób. Interesuję mnie również przyszłość, ale nie chciałabym żyć z myślą co mnie w życiu spotka. Lubię niespodzianki ! 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Optymistyczna – staram się podchodzić do spraw, nawet tych najtrudniejszych zawsze pozytywnie;

Szczera – pomaga mi to w nawiązywaniu prawdziwych relacji międzyludzkich;

Zawsze uśmiechnięta – odzwierciedla to moją dusze.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Moim dotychczasowym sukcesem jest studiowanie na dwóch kierunkach w odległych od siebie miastach (Warszawa i Gdańsk ) oraz wzięcie udziału w finale Miss Polonia.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Bycie kobietą to przede wszystkim ogromna siła, wyjątkowość i niezależność. Kobieta potrafi być wielozadaniowa, nie skupiać się tylko na jednej rzeczy. Jako płeć żeńska powinnyśmy dbać o siebie wizerunkowo jak i psychicznie. Wiemy jak cenić moc swojej kobiecości. 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Zdecydowanie moją największą lekcją życia, z której wyciągnęłam wnioski jest śmierć mojej ukochanej babci. Jako dorastająca nastolatka zrozumiałam jak chwiejne jest nasze życie i jak ważne jest docenianie drobnostek.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Widzę się jako kobieta szczęśliwa, rozwijająca się zawodowo i prowadząca przytulny, pełen miłości dom.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Myślę, że cechą nad jaką chciałabym popracować to gadulstwo. Osoby, które mnie znają, wiedzą ile potrafię opowiedzieć w ułamku chwili i ile tematów zmienić. To nie oznacza, że nie jestem dobrym słuchaczem – wręcz przeciwnie. 

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Jestem wyjątkowa, ponieważ pokazuję naprawdę tym kim jestem. Nie zmieniam się dla innych, pod wpływem środowiska. Cenię w sobie autentyczność, zachowuję zdrowy rozsądek, twardo stąpam po ziemi i mam wyjątkowe poczucie humoru.

Czym jest dla Ciebie "siła kobiet"? 

"Siła kobiet" jest to dla mnie walka o siebie i o swoje prawa. Silna kobieta jest wielozadaniowa, niezależna. Uważam, że nikt nie zrozumie lepiej kobiety niż druga kobieta.

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem”?

Hasło "Piękno z przesłaniem" oznacza dla mnie przede wszystkim pomoc innym. Kobieta nie tylko powinna być wyjątkowa wyglądem, ale również mieć piękne wnętrze. Szczególnie akcja „Korona z głowy” pokazuje, że Miss nie tylko wyglądają, ale również potrafią zachować się honorowo. Jako laureatka konkursu chciałabym kontynuować założone przez siebie cele oraz dalej uczestniczyć w celach charytatywnych.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas