Finalistki

15 FAUSTYNA WESPIŃSKA

FAUSTYNA WESPIŃSKA, Bydgoszcz, 24 lata, 175cm wzrostu

SMS o treści MISSPOLONIA.15 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / SMS)

zawód: studentka organizacji produkcji filmowej i tv | zainteresowania: taniec, śpiew, aktorstwo

O sobie: Na co dzień studiuję organizację produkcji filmowej i telewizyjnej. Do listopada pracowałam w branży finansowej w korporacji. Obecnie zajmuję się tworzeniem filmu do obrony mojej pracy dyplomowej. Od dziecka towarzyszy mi sport. Przez 7 lat trenowałam siatkówkę oraz lekkoatletykę. Obecnie ćwiczę głównie na siłowni i biegam. Oprócz sportu moją pasją jest modeling i wizaż.  Modeling jest czymś co sprawia mi ogromną radość i jest moją największą życiową pasją w której chciałabym dalej się rozwijać. Uwielbiam również tworzyć makijaże i rozmaite stylizacje. Interesuję się także rozwojem osobistym i duchowym. Na co dzień sporo medytuję i pracuję nad sobą we wszystkich sferach życia. Jedną z moich pasji są podróże oraz poznawanie nowych kultur i obyczajów. 

Stylizacje: Grupa GPoland  |  Obuwie: Born2Be  |  Makijaże: Delia Cosmetics  |  Fryzury: Cameleo  | Fot. Magdalena Michalak

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Wzięłam udział w konkursie, ponieważ lubię stawiać przed sobą nowe wyzwania i wychodzić ze strefy komfortu. Zawsze daje mi to motywację i siłę do działania. Mamy jedno życie, dlatego chciałabym doświadczyć i nauczyć się jak najwięcej oraz wykorzystać je jak najlepiej.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Tytuł Miss Polonia umożliwiłby mi realizację i rozwijanie wszystkich moich pasji i zainteresowań. Moje cechy osobowości i charyzma sprawdziłyby się w tej roli. Jednym z moich marzeń jest w przyszłości stworzenie fundacji. Chciałabym także angażować się w różne akcje charytatywne, wspierać prawa kobiet oraz zwierzęta. Wygrana w konkursie bardzo by mi w tym pomogła.  

Jaka jest idealna Miss?

Idealna Miss powinna wyróżniać się spośród wszystkich dziewczyn nietuzinkową urodą oraz osobowością. Będzie reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej także musi być zarówno inteligentna, piękna jak i obyta, by poradzić sobie ze stresem w różnego rodzaju sytuacjach. Powinna wyglądać i zachowywać się z klasą, znać swoją wartość i nie być przy tym zrozumiała. 

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Moim największym marzeniem jest stworzenie tak kochającego i ciepłego domu, jaki stworzyli moi rodzice. Na inne sukcesy zależne tylko ode mnie zapracuję sama. 

Kto jest Twoim autorytetem?

Autorytetem dla mnie są moi rodzice. Mojego tatę cenię za ambicję i wytrwałość, a mamę za pracowitość. Ze znanych osób autorytetem jest dla mnie Keanu Reeves, ponieważ pomimo ogromnego sukcesu, sławy i niemałej fortuny zachował ludzką twarz dobrego i życzliwego innym człowieka. Pomógł wielu osobom bezinteresownie.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Jeśli nie byłabym człowiekiem to z pewnością chciałabym być kotem. Koty to bardzo inteligentne stworzenia, które jako jedne z nielicznych zwierząt z własnej woli zbliżyły się do człowieka. Gdy się je dłużej obserwuje, można dojść do wniosku, że naprawdę wiedzą jak szczęśliwie żyć. Dużo śpią, chodzą własnymi drogami i niczym się nie przejmują. 

Jaką super moc chciałabyś mieć?

Zdecydowanie chciałabym umieć latać. Taka super moc pozwoliłaby mi dotrzeć do każdego miejsca na ziemi, nie wspominając o zalecie szybkiego omijania korków w Warszawie. 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Empatyczna - doskonale potrafię wczuć się w sytuacje innych. Z tego względu unikam jedzenia mięsa. 

Ambitna - gdy się za coś zabieram, zawsze daję z siebie 100% i staram się poszerzać swoje horyzonty  

Optymistyczna - z każdego doświadczenia staram się wynieść cenną lekcję. W moim życiu nigdy nie zakładam czarnych scenariuszy

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Osobistym sukcesem jest dla mnie szybkie usamodzielnienie się i poradzenie sobie samej w "mieście wilków", jakim jest Warszawa. Niewątpliwie sukcesem jak i wyróżnieniem jest dostanie się do finału Miss Polonia. 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

W byciu kobietą najfajniejsze jest to, że jest istotą niejednoznaczną i złożoną. Posiada wiele wyjątkowych cech takich jak intuicja, wrażliwość i umiejętność współodczuwania. Współczesna kobieta, żyjąc w naszej kulturze, ma wiele możliwości rozwoju i wyrażania siebie. 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Nauczyłam się by w życiu zawsze liczyć na siebie. Nic nie daje takiej satysfakcji jak odniesienie nawet najmniejszego sukcesu własną pracą i wysiłkiem. 

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za 10 lat widzę siebie jako kobietę szczęśliwą ze wspaniałą rodziną oraz jednocześnie spełnioną zawodowo. 

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Intensywnie pracuję nad moim spóźnialstwem. Jest to cecha, która kilka razy przysporzyła mi trochę nieprzyjemności.  

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Uważam, że wszyscy jesteśmy wyjątkowi i niepowtarzalni. Każdy człowiek ma swój indywidualny potencjał oraz własny bagaż doświadczeń, który go kształtuje. Jeśli chodzi o mnie, to ciekawym faktem jest, że na świecie nie ma drugiej osoby o moim imieniu i nazwisku. 

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem”?

Ideę piękna z przesłaniem rozumiem poprzez prezentowanie najwyższych wartości. Kobieta jest prawdziwie piękna, gdy bije to z jej wnętrza. Wygląd fizyczny może przyciągnąć, a umysł powinien zatrzymać. Piękna z przesłaniem ma do zaoferowania światu o wiele więcej niż samą aparycję. Nie boi się przedstawiać i bronić swojego zdania. Ma wiedzę, którą może się podzielić z innymi oraz czuje potrzebę niesienia pomocy.  

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas