Finalistki

15 / Magdalena Czech

Zagłosuj na Magdalenę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.15 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Studiuję farmację na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Z zamiłowania do mojego przyszłego zawodu, chętnie wykorzystuję możliwości zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia z zakresu nauk medycznych. Aby realizować swoje marzenia utworzyłam organizację studencką. Dzięki niej mogę współtworzyć akcje profilaktyczne i charytatywne na rzecz zdrowia innych, co daje mi dużo radości. Wolny czas chętnie spędzam na świeżym powietrzu w otoczeniu natury. Uwielbiam przejażdżki rowerowe oraz długie spacery. 

 

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Ellie Łazarczyk | zegarki. Jordan Kerr

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, ponieważ.... jest to niepowtarzalna okazja na znalezienie swojej drogi życiowej, bądź ukształtowania jej pod wpływem doświadczeń, zdobytych w czasie trwania konkursu. Jest to także możliwość zrealizowania życiowych postanowień, celów i marzeń oraz poznania nowych, wspaniałych ludzi.

Idealna Miss to... kobieta piękna, pewna siebie, inteligentna, uczuciowa o dużym wdzięku, uroku osobistym. Miss powinna być autorytetem dla kobiet w Polsce, a swoją postawą, inspirować do odkrywania piękna w drugim człowieku.

Inspiruje mnie... prof. Jerzy Vetulani, neurobiolog, który na wykładach zrzeszał setki osób. Nie bał się głosić swoich poglądów, natomiast wiedzą na temat mózgu w aspektach psychologicznych zadziwiał wszystkich słuchaczy,

Moim największym marzeniem jest... podróż po najpiękniejszych parkach narodowych na świecie. Chciałabym zwiedzić zakątki na ziemi o zapierającej dech w piersiach naturze.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... jako osoba ambitna, otwarta, chętnie podejmująca wyzwania, wiem, że sprostowałabym tytułowi jaki niesie ze sobą Miss Polonia. Starałabym się połączyć pasje, wiedzę i doświadczenie z misją najpiękniejszej, aby godnie reprezentować tytuł zarówno w Polsce jak i za granicą.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM