Finalistki

14 KATARZYNA GWIAZDA

KATARZYNA GWIAZDA, Ostrołęka, 25 lat, 175 cm wzrostu

SMS o treści MISSPOLONIA.14 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / SMS)

zawód: agent nieruchomości | zainteresowania: sport, podróże, czytanie książek

O sobie: W ubiegłym roku obroniłam tytuł magistra zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Na co dzień pracuję w branży nieruchomości - wraz z moim zespołem wynajmujemy powierzchnie biurowe. Moją największą pasją jest sport, który towarzyszy mi od dziecka. Przez kilka lat trenowałam lekkoatletykę, a w moim dorobku mam kilka medali Mistrzostw Polski w skoku w dal i trójskoku. W wolnych chwilach lubię czytać książki, grać w tenisa, gotować oraz uczyć się języków obcych. Znam bardzo dobrze język włoski. 

Stylizacje: Zaquad  |  Obuwie: Born2Be  |  Makijaże: Delia Cosmetics  |  Fryzury: Cameleo  | Fot. Magdalena Michalak

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

W życiu kieruję się zasadą, że nie ma rzeczy niemożliwych i warto walczyć o marzenia. Udział w konkursie Miss Polonia to przede wszystkim ogromna szansa i prestiż, ale jest jednocześnie dużym wyzwaniem. Daje wiele możliwości rozwoju, motywuje do bycia najlepszą wersją samej siebie oraz inspiruje do działania.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Jestem po prostu sobą, czyli osobą autentyczną, wesołą, niekiedy szaloną, ale również skromną i wrażliwą. Jeśli angażuję się w dany projekt, wkładam w to całe swoje serce. Tytuł Miss Polonia wykorzystałabym maksymalnie jak się da, wspierając różne inicjatywy, akcje, kampanie społeczne oraz zabierając głos w istotnych sprawach. Osobiście najbliższe mojemu sercu jest niesienie pomocy zwierzętom. Chciałabym również wspierać akcje przeciwko hejtowi, który niestety w obecnych czasach jest bardzo powszechnym zjawiskiem. 

Jaka jest idealna Miss?

Idealna Miss Polonia to piękna, inteligentna kobieta o dobrym sercu. Jest osobą pełną empatii i życzliwości. Bije od niej pozytywna energia, ma piękny uśmiech i jest w pełni zaangażowana w to, co robi. Dlatego bardzo imponuje mi Karolina Bielawska - Miss Polonia 2019, która posiada według mnie wszystkie cechy idealnej Miss. Karolina jest bardzo ciepłą osobą, skromną i wrażliwą. Zrealizowała wiele fantastycznych projektów. Udowadnia, że bycie Miss to nie tylko ścianki i bankiety, lecz niesienie pomocy najbardziej potrzebującym.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Moim największym marzeniem jest być po prostu szczęśliwą osobą przez całe życie, która ma u swojego boku kochającego i wspierającego partnera oraz rodzinę i przyjaciół. 

Kto jest Twoim autorytetem?

Moim autorytetem są przede wszystkim kobiety, które potrafią jednocześnie odnosić sukcesy zawodowe, wychowywać dzieci i troszczyć się o rodzinę oraz rozwijać własne pasje. Znam osobiście wiele takich kobiet i bardzo imponuje mi to, jak potrafią ułożyć życie i znaleźć czas na pogodzenie wszystkich obowiązków.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Gdybym nie była człowiekiem, chciałabym być postacią z filmów fantasy, która ma super moce. Dzięki nim mogłabym ułatwić sobie życie np. potrafiąc latać, ale również wykorzystywałabym je, pomagając słabszym oraz chroniąc życie innych.

Jaką super moc chciałabyś mieć?

Chciałabym umieć cofać się w czasie i mieć możliwość zobaczenia jeszcze raz tego, co już kiedyś przeżyłam. Czasami lubię wracać do wspomnień i momentów, które były bardzo ważne w moim życiu i dały mi wiele radości. Byłoby cudownie przeżyć je jeszcze raz. 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Wesoła - dużo się uśmiecham na co dzień i żartuję.

Troskliwa - troszczę się o najbliższych i zawsze pomagam, jak tylko mogę.

Wrażliwa - jestem delikatna i szybko się wzruszam.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Bycie finalistką Miss Polonia. Nigdy bym nie przypuszczała, że będę w finałowej dwudziestce. To ogromny zaszczyt i wyróżnienie oraz marzenie każdej dziewczyny. 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Najfajniejsze w byciu kobietą jest eksperymentowanie z ubiorem, fryzurą, makijażem. Każdy mały element może tak dużo zmienić w wyglądzie, dodać kobiecości, charakteru. Często mówimy, że zmiana koloru włosów kobiety to nowy etap jej życia. Dla mnie osobiście to największy atut bycia kobietą. 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Trenując kiedyś lekkoatletykę, kilkakrotnie przegrywałam najważniejsze zawody, do których bardzo długo się przygotowywałam. Rozczarowanie było ogromne, ale nie poddawałam się i dalej walczyłam. Dlatego sport tak bardzo ukształtował mój charakter, nauczył pokory oraz determinacji i wytrwałości. 

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Widzę siebie jako kobietę spełnioną i szczęśliwą, która prowadzi własny biznes i rozwija swoje pasje oraz ma kochającą rodzinę i przyjaciół. 

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Czasami niepotrzebnie przejmuję się nieistotnymi rzeczami. Ale pracuję nad tym i jest coraz lepiej. 

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Jestem sobą w tym co robię, skromną i nie udaję nikogo. Jestem również bardzo wesołą i uśmiechniętą osobą, niekiedy bywam szalona - w pozytywnym tego słowa znaczeniu!

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem”?

Hasło "piękno z przesłaniem" oznacza, że piękno zewnętrzne idzie w parze z pięknem wewnętrznym. Piękno te ukazuje się w dobrych czynach, zaangażowaniu w słuszne sprawy oraz niesieniu pomocy innym osobom.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas