Finalistki

14 / Natalia Zawiślak

Zagłosuj na Natalię! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.14 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Od października rozpoczynam studia ekonomiczne na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Interesuję się modą, wizażem oraz zdrowym stylem życia. Dobrze znam język angielski, a w przyszłości chciałabym zwiedzić różne zakątki świata. Każdą wolną chwilę staram się wykorzystać jak najlepiej - spotykam się z przyjaciółmi, czytam, ćwiczę, biegam, jeżdżę na rowerze i pogłębiam swoją wiedzę związaną z pielęgnacją skóry.

 

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Ellie Łazarczyk | zegarki. Jordan Kerr

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2018, ponieważ... pragnę dążyć do wyznaczonych celów, spełniać się jako kobieta, przeżyć niesamowitą przygodę i poznać ciekawych ludzi, którzy dają mi ciekawe wskazówki, przydatne w przyszłości.

Idealna Miss to... kobieta, która jest szczęśliwa, ma marzenia, spełnia się na wielu płaszczyznach, jest otwarta na nowe wyzwania i zawsze potrafi osiągnąć wyznaczone cele, nawet jeśli wymagają one ogromnego poświęcenia.

Inspiruje mnie... wiele kobiet, jednak jedną z większych inspiracji jest dla mnie Ania Lewandowska. Dlaczego? Nigdy nie pozostała w cieniu męża, spełnia się na wielu płaszczyznach, co jest dla mnie wielką zaletą u każdej kobiety sukcesu. Ma ogromną wiedzę na tematy żywieniowe, jest trenerką, zawodniczką karate, a poza tym świetnie motywuje, a jej portale społecznościowe są przepełnione pysznymi potrawami, treningami oraz świetnymi stylizacjami. Czego chcieć więcej?

Moim największym marzeniem jest... odwiedzenie różnych zakątków świata, między innymi wycieczka do Stanów Zjednoczonych i Włoch.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... jestem osobą kreatywną, otwartą na nowe wyzwania i doświadczenia. Poza tym uwielbiam poznawać nowych ludzi, cechuje mnie ogromna cierpliwość i zawziętość w dążeniu do wyznaczonych celów. Zawsze widzę wyjście z najtrudniejszej sytuacji i po prostu... nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych :)

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM