Finalistki

14 / Marcelina Urbańska

Zagłosuj na Marcelinę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.14 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem studentką Politechniki Wrocławskiej na kierunku Biomechanika Inżynierska. Aktywnie spędzam czas, ponieważ interesuję się sportem. Uwielbiam gotować, jestem miłośniczką dobrego, ale zdrowego jedzenia. Dodatkowo interesuje się biotechnologią, szkicowaniem, modelingiem oraz poznawaniem języków.

make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Born2Be | zegarki. Hornavan

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, ponieważ... Miss Polonia jest konkursem piękności polegającym na wyborze najpiękniejszej Polki pod względem urody i osobowości. Myślę, że będąc inteligentną, zaradną i urodziwą osobą, spełniam kryteria, aby zostać Miss Polonia 2019.

 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia? Znając zalety swojego charakteru, sądzę, że byłabym godną reprezentantką konkursu Miss Polonia na arenie międzynarodowej.

 

Moje pierwsze wspomnienia związane z konkursem Miss Polonia... kobietą z klasą, piękną, mądrą i rozwijającą swoje pasje jest Pani Ewa Wachowicz, która stanowi wzór nie tylko dla przyszłych Miss, lecz także dla młodych kobiet.

 

Jaka jest idealna Miss? Idealna Miss oprócz inteligencji, mądrości i urody, powinna być przede wszystkim dobrym człowiekiem, czującym się dobrze w swoim ciele, realizującym swoje cele i działania.

 

Jakie jest Twoje największe marzenie? Moim marzeniem jest zrealizowanie planów zawodowych, ukończenie studiów, jak i praca w zawodzie inżyniera.

 

Kto jest Twoim autorytetem? Autorytetami są dla mnie dwie najcudowniejsze kobiety w moim życiu - mama i babcia. Pokazały mi, co to znaczy być silną, dążącą do celu kobietą, bezgranicznie kochać i szanować.

 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czymś chciałabyś być? Orłem. Wolny i silny. Symbol odwagi i braku strachu.

 

Jaką super moc chciałabyś mieć? Moc szybkiej regeneracji. Krótszy sen - więcej działania!

 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują... inteligentna, zaradna, energiczna

 

Co jest dla Ciebie największym dotychczasowym sukcesem? Moim największym dotychczasowym osiągnięciem jest dostanie się na wymarzone studia, które pozwolą mi zarówno na samorealizację, jak i rozwinięcie zainteresowań .

 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą? Myślę, że idealnie pasują słowa piosenki Pani Alicji Majewskiej „Być kobietą”:

„Mieć z pół kilo biżuterii,

Kapelusze takie duże

I od stałych wielbicieli

Wciąż dostawać listy, róże”

 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej? Wyjeżdżając za granicę w sprawach zawodowych, sprawdziłam swoje zdolności językowe, organizacyjne, samodzielność, a także nabrałam większej pewność siebie.

 

Gdzie widzisz siebie za 10 lat? Za 10 lat chce być doktorem inżynierem biomechaniki inżynierskiej, posiadając własną, innowacyjną firmę w tej dziedzinie.

 

Jestem wyjątkowa, ponieważ... każdy jest wyjątkowy, wystarczy być sobą. Wtedy jesteśmy najpiękniejszą wersją samego siebie.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas