Finalistki

13 ALEKSANDRA WOJAK

ALEKSANDRA WOJAK, Warszawa, woj. mazowieckie

SMS o treści MISSPOLONIA.13 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / SMS). 

O sobie:

Jestem studentką Architektury wnętrz na Polsko-Japońskiej akademii technik komputerowych w Warszawie. Wcześniej studiowałam w Barcelonie na kierunku zarządzania biznesem w dobrach luksusowych. Jednak nie były to moje wymarzone studia, więc skończyłam 1 rok i wróciłam do Polski.

Moją pasją jest jazda konna.Uprawiam ten sport od najmłodszych lat i nie wyobrażam sobie życia bez koni. W wolnym czasie lubię czytać książki,malować oraz podróżować.

 

Outfit: Monnari buty: Saway   | Makijaże: Kontigo  |  Fryzury: Dominik Garczyński

Zdjęcia: Magdalena Michalak | Stylizacje: Kacper Kozłowski | Produkcja: IGO-ART

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Swoje pierwsze podejście do konkursu miałam w roku 2020, lecz nie udało mi się wtedy przejść do finału. Stwierdziłam, że jeszcze raz spróbuję wszystkich swoich sił. Jest to moje marzenie, aby wygrać konkurs i być przykładem dla wszystkich ambitnych kobiet.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Uważam, że byłabym idealną Miss, ponieważ chciałabym dawać przykład młodym ambitnym kobietom, które nie wiedzą, jak wykorzystać swoje umiejętności. Chciałabym pokazać innym kobietom, że wszystko jest możliwe i że w niecały rok możemy zmienić swoje życie o 180 stopni, tak jak to było w moim przypadku.

Jestem osoba która stawia szczęście innych osób nad swoim. Dbam o to, aby każdy zawsze był uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do swojego życia. Moje nawyki żywieniowe, jak i fizyczne byłyby idealnym dodatkiem do zmotywowania innych dziewczyn, aby o siebie dbać i spełniać swoje marzenia.

Jaka jest idealna Miss?

Idealna Miss powinna dawać przykład swoich zachowaniem, wyglądem oraz sercem. Dzielić się dobrem i stawiać szczęście innych ludzi ponad swoje.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Moje największe marzenie... Hmm, ciężko jest wymienić jedno - to największe spełniłam niedawno w swoim życiu, a było nim zakupienie swojego konia. Mam wiele marzeń co do miejsc podróży czy też stricte związanych z pracą, która jest też moją pasją.

Kto jest Twoim autorytetem?

Nie mam swojego autorytetu. Chce być autentyczna i zawsze sobą.Uwielbiam się uczyć nowych rzeczy i cały czas się doszktałcać w nowych lub stałych dziedzinach mojego życia i dążyć do perfekcji.

Osoby,które podziwiam są np.Olga Nijaki jeżeli chodzi o moją pasję związana z projektowaniem wnętrz. Ryhan Serhant i Barbara Corcoran z branży nieruchomości oraz Tammy Hembrow z dziedziny zdrowego trybu życia.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Z łatwością mogłabym utożsamić się z psem. Kocham zwierzęta, a psy w szczególności, ponieważ towarzyszą mi od najmłodszych lat. Aktualnie posiadam trzy :)

Jaką supermoc chciałabyś mieć?

Moc uzdrawiania - pomogłabym potrzebującym, którzy skazani są na szpitalne, ponure życie. Chciałabym, aby u tych ludzi pojawiała się szansa nadzieji i uśmiech na twarzy.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Energiczna.

Pomocna.

Ambitna.

Co jest Twoim największym, dotychczasowym sukcesem?

Moim największym sukcesem jest to że w końcu czuję się spełniona i szczęśliwa.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Wykorzystywanie swojej siły piękna z inteligencją.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Najwiecej nauczyłam się z lekcji, jak ktoś złamał mi serce na milion kawałków, że nie można nikogo kochać bardziej niż samego siebie.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Z rozwinięta własną firmą agencji nieruchomości w kilku krajach na świecie oraz jako mama.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Całe życie wszyscy się uczymy i zmieniamy. Chciałabym podszkolić swoje przeznaczanie czasu na różne strefy życia, ponieważ wiecznie mi go na wszystko brakuje.

Jesteś wyjątkowa, ponieważ... ?

Jestem sobą! Mam świetne poczucie humoru.

Czym jest dla Ciebie "siła kobiet"?

Siła kobiet jest dla mnie wzajemnym wsparciem, dzięki któremu możemy odnaleźć swoją moc i że możemy zawalczyć o to co kochamy. Solidarność to słowo, które idealnie opisuje siłę kobiet.

To wrażliwość, czułość, intuicja i empatia.

Kobieca siła to funkcjonowanie i realizowanie siebie i swoich marzeń oraz pasji, który wciąż dla kobiet nie jest równie sprzyjający jak dla mężczyzn. 

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem"?

Piękno z przesłaniem oznacza dla mnie, że oprócz piękna zewnętrznego, mamy jeszcze piękniejsze wnętrze, które z nas świeci. Również jest to dla mnie stwierdzenie, że mamy wiele pięknych pasji, dobra w sobie, którym dzielimy się z innymi oraz inteligencję, którą wykorzystujemy w codziennych działaniach.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas