Finalistki

13 / Patrycja Gołda

Zagłosuj na Patrycję! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.13 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie:  Jestem studentką 3 roku germanistyki na UMCS w Lublinie. Moją największa pasją jest podróżowanie i uwiecznianie miejsc, w których byłam, poprzez fotografię - jest to najlepsza pamiątka, która zostanie z nami na zawsze i która możemy się podzielić z innymi. Interesuje się modą, astronomią i sportem - w szczególności zajęciami jumping-frog. W przyszłości chciałabym być instruktorka takich zajęć.make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Born2Be | zegarki. Hornavan

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, ponieważ... od lat śledzę konkursy Miss – w Polsce i zagranicą. Zawsze mnie intrygowały. Obserwowałam, jak kształtuje się charakter dziewczyn, ile kultury, pokory, dobroci wynosiły z konkursu.

 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia? Jako Miss Polonia chciałabym wykorzystać wszystkie szanse, które byłyby mi dane po otrzymaniu tytułu. Chciałabym przekazać moja pozytywna energię i pokazać, że warto walczyć o marzenia i się nie poddawać. Chciałabym godnie reprezentować Polskę w kraju, jak i w konkursach międzynarodowych. Wystąpienie publiczne nie stanowią dla mnie problemu na wybiegu – czuję się szczęśliwa, że mogę wyjść do grupy ludzi i przekazać im pozytywna energię.

 

Moje pierwsze wspomnienia związane z konkursem Miss Polonia... moim pierwszym wspomnieniem z konkursem Miss Polonia jest panująca w 1992 roku Ewa Wachowicz, która prowadzi swój program kulinarny. Zawsze uwielbiałam ją oglądać i odtwarzać przepis, które tworzyła. Wzbudziła moja ogromną sympatię.

 

Jaka jest idealna Miss? Idealna Miss powinna być przede wszystkim piękną duszą. Powinna być wrażliwa na krzywdę innych. Po otrzymaniu tytuły nie powinna unieść się pychą. Powinna pozostać skromną, sympatyczną dziewczyną, która będzie wzbudzała sympatię innych. Taka właśnie jest Marcelina Zawadzka, którą miałam przyjemność osobiście poznać - pomimo ogromnego sukcesu, który osiągnęły, jest ciepłą i pozytywną osobą.

 

Jakie jest Twoje największe marzenie? Moim największym marzeniem są konkursy międzynarodowe, dlatego staram się dążyć do jego realizacji. Pierwszym krokiem ku spełnieniu było wzięcie udział w konkursie, a drugim doskonalenie języków obcych.

 

Kto jest Twoim autorytetem? Moim autorytetem od zawsze była Angelina Jolie, która pomimo ogromnej kariery pozostała osobą wrażliwą na krzywdę innych. Jest działaczką społeczną

 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czymś chciałabyś być? Gdybym nie była człowiekiem, chciałabym być psem ze względu na to, że są wierne swojemu właścicielowi i kochają go bezgranicznie - poza tym płynie z nich szczerość, której coraz mniej w ludziach.

 

Jaką super moc chciałabyś mieć? Gdybym miała supermoce, chciałabym umieć leczyć - uratowałabym wiele ludzi. Zwalczyłabym nowotwory, z którym borykają się miliony osób.

 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują... sympatyczna, pomocna, szczera.

 

Co jest dla Ciebie największym dotychczasowym sukcesem? Moim dotychczasowym sukcesem jest to, ze nauczyłam się być samodzielna. Staram się do wszystkiego dążyć sama bez pójścia na łatwiznę. Nauczyłam się dzięki temu dystansu. Kształtuje to mój charakter - dzięki temu stałam się silna i staram się walczyć o swoje.

 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą? Najfajniejsze w byciu kobieta jest to, ze możemy dać życie innemu człowiekowi. Bez kobiety nie byłoby egzystencji.

 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej? Przeżyłam kilka lekcji życiowych choćby rozwód rodziców i śmierć bliskiej osoby. Widziałam jak w rok człowieka pokonuje rak. Z pierwszej nauczyłam się samodzielności. Z drugiej nauczyłam się, ze trzeba dbać o organizm poprzez aktywność fizyczną i zdrowe jedzenie. Zdrowy styl życia przedłuża życie i zmniejsza ryzyko chorób.

 

Gdzie widzisz siebie za 10 lat? Za 10 lat, kiedy będę miała 31 lat, chciałabym mieć stabilne zatrudnienie, pracować w zawodzie, którym będzie sprawiał mi satysfakcję, a u boku będę miała wspaniałego kochającego męża, który będzie w stanie poświecić dla rodziny wszystko.

 

Jestem wyjątkowa, ponieważ... pomimo młodego wieku mam świadomość życia. Dzięki doświadczeniom, które przeżyłam, jestem silną, mądra kobieta, która dąży do rozwoju osobistego, staram się troszczyć o dobro innych, nie myśląc o własnym szczęściu. Staram się wnosić pozytywną energię - nie udaje kogoś, kim nie jestem i staram się być sobą.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas