Finalistki

13 / Oliwia Fijałkowska

Zagłosuj na Oliwię! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.13 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: W tym roku ukończyłam szkołę zawodową w rodzinnym mieście, gdzie uzyskałam tytuł Technika Usług Kosmetycznych. Aktualnie studiuję Kosmetologię w Lublinie. W wolnym czasie staram się podróżować i poznawać kulturę innych krajów. Lubię spędzać czas aktywnie, dlatego pływam, biegam i jeżdżę na rowerze. Język angielski jest jedynym językiem obcym, którym aktualnie się posługuję. Niemniej jednak w najbliższym czasie planuję przybliżyć sobie podstawy języka hiszpańskiego.

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Ellie Łazarczyk | zegarki. Jordan Kerr

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2018, ponieważ... jest to jeden z najbardziej znanych i prestiżowych konkursów. Wiem, że w konkursie tym oprócz urody docenia się również intelekt uczestniczek. Dziewczyna, która zwycięży w tegorocznej edycji z pewnością będzie musiała zmierzyć się z dużą ilością obowiązków. Jednakże możliwość rozwoju, jaką daje tytuł Miss Polonia bez wątpienia zrekompensuje zwyciężczyni wszelkie trudy i poświęcenia związane z czekającymi zobowiązaniami.

Idealna Miss to... inteligentna i pewna siebie kobieta, która zawsze stawia sobie wysokie cele i dąży do ich realizacji. Jest osobą odpowiedzialną, rozważną w swoich decyzjach, a także odważną i otwartą na świat.

Inspiruje mnie... mój ojciec, ponieważ obdarzył mnie rodzicielską miłością oraz dodał pewności w życiu. Pokazał mi, że ciężką pracą można wiele osiągnąć. Otworzył mnie także na świat, dzięki podróżom, które wspólnie przeżyliśmy. Jestem mu za to wszystko niezmiernie wdzięczna. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że jest moim najlepszym  przyjacielem.

Moim największym marzeniem jest...  praca w przemyśle rozrywkowym. Bardzo dobrze czuje się przed aparatem, jak również przed kamerami. Czuję wówczas, że robię coś ważnego i czerpię z tego ogromną satysfakcję.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... jestem młodą, ambitną osobą, która wie czego chce w życiu i twardo stąpa po ziemi. Swoją energią oraz optymizmem potrafię dodać pewności i wiary w siebie niejednej osobie. Jestem przekonana, że byłabym godną osobą do reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM