Finalistki

12 KATARZYNA STOLARCZYK

KATARZYNA STOLARCZYK, Łuków, 21 lat, 177 cm wzrostu

O sobie: Studiuję na III roku kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Pracuję w gabinecie kosmetyki i medycyny estetycznej. Interesuję się kosmetologią - zabiegami na twarz i ciało, a także makijażem. Moją pasją jest również hodowla koni.

Suknia: Madonna Atelier  | Makijaże: Delia Cosmetics  |  Fryzury: Cameleo

Zdjęcia: Malwina Sulima | Stylizacje: Kacper Kozłowski | Produkcja: IGO-ART

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Wzięcie udziału w konkursie Miss Polonia było moim marzeniem, co roku śledziłam zmagania finalistek, a do zgłoszenia w konkursie zachęcali mnie bliscy. Moja decyzja była dosyć spontaniczna nie sądziłam, że uda mi się zajść tak daleko. 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Uważam, że wszystkie kandydatki zasługują na tytuł Miss Polonia. Jeżeli miałabym podać powód  przez, który to ja powinnam zostać Miss byłaby to na pewno szczerość- zawsze mówię to co czuje. Jestem również bardzo wrażliwa, a to cecha której brakuje na świecie. 

Jaka jest idealna Miss?

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Moje marzenia to cele, które chcę realizować. Jednak jeśli miałabym wskazać jedno marzenie to chciałabym aby moi najbliżsi byli zdrowi oraz szczęśliwi.

Kto jest Twoim autorytetem?

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Jaką super moc chciałabyś mieć?

Chciałbym móc podróżować w czasie, chciałbym jeszcze raz przeżyć beztroskie dzieciństwo, jak również zobaczyć co przyniesie nam przyszłość, gdyż czasy w których żyjemy są pełne niepokoju. 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Na pewno pełna optymizmu, wstydliwa, oraz często rozkojarzona.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Moimi największymi sukcesami było ukończenie szkoły i dostanie się na wybrane studia oraz niewątpliwie jednym z większych sukcesów było zakwalifikowanie się do finałowej 20 w konkursie Miss Polonia. 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Uważam, że najfajniejszą rzeczą w byciu kobietą jest siła jaką każda z nas ma w sobie.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za 10 lat chciałbym być wykwalifikowanym kosmetologiem - chciałabym pomagać kobietom dbać o siebie.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Na pewno chciałabym mniej się wstydzić, a zarazem być bardziej pewna siebie. Uważam, że stres może zabrać nam szanse dla przeżycia niezapomnianych chwil.

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Jestem wyjątkowa dlatego, że jestem sobą. Uważam, że mam w sobie dużo empatii dla drugiego człowieka co w dzisiejszych czasach niestety spotykamy coraz rzadziej. 

Czym jest dla Ciebie "siła kobiet"?

„Siłą kobiet" nazwałabym wzajemne wspieranie się oraz niesienie pomocy kobietom które natrafiły w swoim życiu na ciężkie chwile. Uważam, że siła kobiet wychodzi z naszego wnętrza i z miłości jaką w sobie pielęgnujemy. Myśle, że większość z nas pamięta zachwianie swojej mamy/babci w trudnej chwili- one nigdy nie pokazywały, że jest im źle robiły wszystko aby nam było lepiej. 

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem”?

Hasło „Piękno z przesłaniem" oznacza dla mnie coś głębszego niż tylko wygląd zewnętrzny. Uważam, że to co prawdziwe, najpiękniejsze kryje się w głębi duszy. To nasz charakter pokazuje jacy jesteśmy naprawdę. Można być pięknym lecz jeśli mamy „puste" wnętrze szybko o nas zapomną. Miss powinna nieść przesłanie- powinna pokazywać jakie wartości są naprawdę ważne w życiu.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas