Finalistki

12 / Martyna Górak

Zagłosuj na Martynę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.12 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem studentką V roku prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W tym roku chciałabym uzyskać tytuł magistra. Po ukończeniu studiów zamierzam znaleźć pracę w swoim zawodzie. Posługuję się komunikatywnie językiem angielskim, w celu doskonalenia, uczęszczam do szkoły językowej. Wolny czas staram się spędzać aktywnie. Kilka razy w tygodniu, razem z mamą i siostrą biegamy wieczorami. Poza tym chodzę również na siłownię. Czas spędzony przy dobrej książce lub filmie to dla mnie prawdziwy relaks. Jednak największą przyjemność daje mi czas spędzony z bliskimi.

 

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Ellie Łazarczyk | zegarki. Jordan Kerr

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2018, ponieważ... pragnę zdobywać nowe doświadczenia. Uważam, że konkurs daje wiele możliwości. Przede wszystkim rozwija osobowość i  daje niezapomniane przeżycia.

Idealna Miss to... kobieta silna, pewna siebie a jednocześnie delikatna, pełna empatii i wdzięku. Kobieta, która przez życie idzie z uśmiechem. Zaraża innych swoim pozytywnym nastawieniem. Powinna być piękna zewnętrznie jak i wewnętrznie.


Inspirują mnie...
moi rodzice, są dla mnie ogromnym przykładem. Dzięki nim stałam się samodzielną kobietą, pełną wartości, które mi przekazali. Pokazali mi jak ważne w życiu są rodzina, miłość, szacunek do siebie i innych.


Moim największym marzeniem jest...
stanąć przed lustrem za kilka lat i czuć się spełnioną kobietą z rodziną u boku.


Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... 
zawsze dążę do wyznaczonych celów i nigdy się nie poddaję. Jestem gotowa na ciężką pracę i nowe wyzwania. Myślę, że korona i ciągły uśmiech na mojej twarzy stworzą niezły duet. :)

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM