Finalistki

11 EWA JAKUBIEC

EWA JAKUBIEC, Wrocław, woj. dolnośląskie 

SMS o treści MISSPOLONIA.11 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / SMS). 

O sobie:

Nazywam się Ewa Jakubiec, mam 26 lat, pochodzę z małej miejscowości na Opolszczyźnie. Obecnie mieszkam we Wrocławiu. Jestem dyplomowaną pielęgniarkę w trakcie specjalizacji anestezjologicznej i pracuję w zawodzie, w klinice medycyny estetycznej przy zabiegach transplantacji włosów. Jednocześnie kończę drugi kierunek – zdrowie publiczne na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym. Moją pasją jest modeling. Pokazy mody, sesje zdjęciowe to mój żywioł. W wolnym czasie uwielbiam motocyklem.

Outfit: Monnari buty: Saway   | Makijaże: Kontigo  |  Fryzury: Dominik Garczyński

Zdjęcia: Magdalena Michalak | Stylizacje: Kacper Kozłowski | Produkcja: IGO-ART

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Miss Polonia to prestiżowy konkurs z wieloletnią tradycją. Znalezienie się już w samym gronie finałowej 20stki jest wspaniałą przygodą. Poza tym to idealna szansa na zdobycie cennego doświadczenia, poznania nowych ludzi, jak również możliwość rozwoju, poprzez wychodzenie ze swojej strefy komfortu.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Bursztynowa korona i tytułu Miss Polonia to ogromna odpowiedzialność i wielkie poświęcenie. To także szansa na wykorzystanie głosu w przeciwstawieniu się utartym stereotypom, poruszeniu ważnych tematów w szerszym gronie odbiorców i dotarcie do tych, którzy najbardziej potrzebują Naszej pomocy. Wiem, że ta droga może być trudna, ale jestem zdeterminowana, aby podjąć to wyzwanie. Wierzę w siłę kobiet i w naszą zdolność do zmieniania świata na lepsze.

Jaka jest idealna Miss?

Idealną Miss można porównać do szlachetnego bursztynu oprawionego w koronie Miss Polonia. To połączenie wyjątkowej urody i szlachetnego serca, gotowego nieść to co najlepsze.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Nasze marzenia zależą od naszych aspiracji, wartości, czy pragnień i często ulegają zmianie. Obecnie moim największym marzeniem jest zwiedzenie całej Australii – zaczynając od Canberry, przez Alice Springs po Tasmanię.

Kto jest Twoim autorytetem?

Zdecydowanie jest nim powszechnie uwielbiana Księżna Diana – piękna kobieta o nietuzinkowej urodzie, aktywistka z wielką charyzmą i kobieta o złotym sercu.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Myślę, że jako ptak mogłabym cieszyć się wolnością, pięknem przyrody i odkrywać różnorodność naszego świata w zupełnie inny sposób.

Jaką super moc chciałabyś mieć?

Z racji tego, że jestem z zawodu pielęgniarką, myślę, że  moją nieocenioną supermocą, która miałaby pozytywny wpływ na życie innych ludzi, byłaby zdolność ich uzdrawiania.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Autentyczna, uśmiechnięta i empatyczna.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

To, że pomimo występujących przeciwności losu, codziennie staram się wstawać z uśmiechem na twarzy, z wdzięcznością za przeszłość i nadzieją na przyszłość.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Myślę, że jest nią nasza wewnętrzna, kobieca siła, bo to właśnie dzięki niej możemy się wzajemnie wspierać, motywować i dokonywać rzeczy pozornie niemożliwych,

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Będąc pielęgniarką często mogę spotkać osoby samotne, cierpiące z powodu rozmaitych chorób, które zostały same w tych najgorszych momentach życia. Studia i praca bardzo mnie zmieniły, przez co jeszcze bardziej doceniam zdrowie i kochającą rodzinę.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za 10 lat widzę się w roli żony, matki oraz spełnionej bizneswoman.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Na ten moment przychodzi mi do głowy tylko jedna cecha – perfekcjonizm, który w niektórych sytuacjach może powodować nadmierne oczekiwania na różnych płaszczyznach względem siebie samej.

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Jestem silną kobietą! Każda z Nas jest wyjątkowa na swój sposób – ma unikalne cechy, talenty i oryginalną osobowość. Silne kobiety mają duży potencjał, aby inspirować innych, wprowadzać pozytywne zmiany i osiągać swoje cele.

Czym jest dla Ciebie "siła kobiet"? 

Dla mnie "siła kobiet" to wielowymiarowe pojęcie, które odnosi się do różnych aspektów kobiecej natury. Umiejętność wsparcia, wzajemnego motywowania się, czy emocjonalna inteligencji daję nam siłę napędowa do pozytywnych zmian i osiągania wyznaczonych celów.

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem”?

To hasło wzniosłej idei, że piękno powinno być wykorzystywane do celów społecznych i humanitarnych, które pozwoli na wywołania pozytywnych zmian w Naszym świecie.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas