Finalistki

11 / Paulina Olszyna

Zagłosuj na Paulinę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.11 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: W tym roku ukończyłam studia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu i uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Doświadczenie nabyte w trakcie studiów wykorzystuję w pracy trenera personalnego i instruktora fitness. Cieszę się, że dzięki mojej pasji wpływam na stan zdrowia i samopoczucie innych. Czas wolny przeznaczam dla mojej rodziny i najbliższych znajomych.

 

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Ellie Łazarczyk | zegarki. Jordan Kerr

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2018, ponieważ... chciałam pokonać swoje słabości. Uważam, że uczestnictwo w konkursie zwiększy moją pewność siebie, a także pozwoli spróbować czegoś nowego. Nigdy wcześniej nie brałam udziału w konkursach piękności i nie miałam profesjonalnych sesji zdjęciowych. Jest to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie.

Idealna Miss to.... osoba, która swój czas poświęca innym. Mając świadomość swojego piękna do osiągnięcia celów wykorzystuje zdobytą wiedzę i doświadczenie. Swoim postępowaniem daje przykład, ale także wspiera i motywuje.

Inspiruje mnie... wiele osób, które poznałam w trakcie praktyk zawodowych. Były to osoby chore i niepełnosprawne. Mimo trudności, stawiały czoło problemom i potrafiły czerpać radość z życia.

Moim największym marzeniem jest... stworzenie miejsca w którym łącząc moją pracę oraz pasję będę mogła dbać o zdrowie innych.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... jestem osobą wykształconą, pracowitą i sumiennie wykonującą swoje obowiązki. We wszystko co robię wkładam serce. W natłoku pracy nie zapominam o swoich bliskich.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM