Finalistki

11 / Kinga Zabielska

Zagłosuj na Kingę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.11 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Studiuję architekturę na Politechnice Białostockiej. W tym semestrze będę broniła tytułu inżyniera architektury. Jest to bardzo wymagający kierunek, który nauczył mnie ogromnej determinacji i nie odpuszczania na żadnym etapie pracy. Mam wiele pasji i zainteresowań takich jak sport, taniec, uwielbiam rysować, podróżować oraz nagrywać i montować filmy.

 

make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Born2Be | zegarki. Hornavan

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, ponieważ... wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2019, ponieważ od kilku lat interesuję się konkursami piękności w Polsce i na świecie. Chciałabym podążać śladami tych dziewczyn i osiągnąć sukces.

 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia? Po raz drugi biorę udział w konkursie Miss Polonia, chciałabym pokazać się z jeszcze lepszej strony. Jestem osobą ambitną, która dąży do wyznaczonych sobie celów. Jestem również patriotką i byłoby to dla mnie ogromne wyróżnienie, aby móc reprezentować swój kraj na arenie międzynarodowej. Jako Miss Polonia 2019 chciałabym założyć kanał na YouTubie, pokazujący życie Miss od kulis.

 

Moje pierwsze wspomnienia związane z konkursem Miss Polonia... od najmłodszych lat oglądałam konkursy Miss i sama chciałam wziąć udział w tak prestiżowym konkursie. Od dziecka próbowałam swoich sił w małych konkursach piękności takich jak Miss Szkoły. Pamiętam konkurs Miss Polonia 2012, gdy wygrała Paulina Krupińska i zastanawiałam się, co zrobić, aby być na miejscu tych dziewczyn. Dziś mija 7 lat i jestem w gronie 20 finalistek. Jest to dla mnie bardzo duże wyróżnienie.

 

Jaka jest idealna Miss? Idealna Miss to kobieta zdeterminowana, pewna siebie, a przy tym empatyczna i pomocna. Każda Miss Polonia jest tego idealnym przykładem. Ale jedną z moich ulubionych Miss jest Agata Biernat, która przy drugim podejściu zdobyła ten najważniejszy tytuł. Agata jest bardzo ciepłą, komunikatywną osobą, przy tym bardzo sumienną i pracowitą, co pokazała na konkursie Miss World. Jest dla mnie wzorem i mam nadzieję, że tak jak ona zdobędę koronę i będę mogła godnie reprezentować konkurs Miss Polonia w Polsce oraz nasz kraj na arenie międzynarodowej.

 

Jakie jest Twoje największe marzenie? Moim największym marzeniem jest zdobycie korony Miss Polonia, a następnie korony Miss World.

 

Kto jest Twoim autorytetem? Moim autorytetem są rodzice, którzy nauczyli mnie, że nie ma rzeczy nieosiągalnych. Wystarczy tylko dużo pracy i wiary w siebie, aby osiągnąć to, o czym się marzy.

 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czymś chciałabyś być? Jeśli nie byłabym człowiekiem, to chciałabym być kwiatem, ponieważ symbolizuje uczucia, a przede wszystkim szczęście. Chciałabym sprawiać radość i wywoływać uśmiech na twarzach.

 

Jaką super moc chciałabyś mieć? Chciałabym mieć supermoc zatrzymywania czasu, ponieważ życie płynie tak szybko i chciałabym, aby niektóre chwile trwały dłużej. Również przy pracy architekta nie ma nigdy wystarczającego czasu, aby dopracować projekt tak, jak się tego oczekuje. 

 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują... zaradna, wdzięczna, pomocna.

 

Co jest dla Ciebie największym dotychczasowym sukcesem? Największym dotychczasowym sukcesem jest dla mnie dostanie się na studia architektoniczne. Jest to moje marzenie od najmłodszych lat, aby pracować w tym zawodzie oraz tworzyć piękny i funkcjonalny świat.

 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą? Najfajniejsze w byciu kobietą jest to, że nigdy nie przytłacza nas natłok obowiązków, a nawet gdy mamy ich zbyt dużo to tym bardziej jesteśmy zorganizowane.

 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej? Bardzo bliska mi osoba miała wypadek, uświadomiło mi to, jak ulotne jest życie. Trzeba kochać i doceniać najbliższe osoby oraz starać się okazywać to w codziennym życiu.

 

Gdzie widzisz siebie za 10 lat? Za 10 lat widzę się z kochającą mnie osobą, która będzie mnie wspierała i dawała mi dużo miłości. Chcę otaczać się ludźmi, którzy będą mieli dobrą energię i uśmiech nie będzie mi schodził z twarzy. Zawodowo widzę się w biurze architektonicznym z masą projektów do zrobienia.

 

Jestem wyjątkowa, ponieważ... jestem sobą, staram się żyć chwilą i cieszyć się z najdrobniejszych rzeczy.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas