Finalistki

10 EMILY RENG

EMILY RENG, Chicago, Polonia Amerykańska 

O mnie:

Psychologiczna marzycielka i energiczna cheerleaderka. Jej fascynacja nowymi przygodami i miłością do ludzi sprawiają, że pragnie wprowadzać radość tam, gdzie jej serce ją poniesie. Przyjacielska dla wszystkich dookoła oraz kochająca życie.

OFot. Eva Flis  | Makijaż: Red Bisou | Kreacja: Vivi Lu 

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia? 

Wybory związane są z modelingiem co jest moją pasja. Chciałam spróbować swoich sił a zmobilizowała mnie rodzina i znajomi. 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia? 

Dlatego, że jestem Polką urodzoną w Stanach Zjednoczonych, kraju który ma duży wpływ na sytuację na świecie. Jednocześnie myślę, że każda z nas zasługuje na wygraną w tych wyborach. Każda z dziewczyn ma wiele do zaoferowania, każda jest mądra i ambitna.

Jaka jest idealna Miss? 

Tu przychodzi mi do głowy Ewa Jakubiec. Miałam zaszczyt ja poznać i uważam, że jest idealną miss. Jest śliczna, mądra, bardzo uprzejma, angażuje się i bierze udział w wielu wydarzeniach. Wspierała nas w Chicago podczas wyborów.

Jakie jest Twoje największe marzenie? 

Teraz, mając 18 lat, marzę o tym, żeby zdobyć dobre wykształcenie, bo to pomoże mi w przyszłości.

Kto jest Twoim autorytetem? 

To kim jesteśmy przede wszystkim zależy od naszych rodziców. To jest nie podważalne. Napewno moi rodzice  są moimi autorytetami, ale osoba, która zasługuje na takie miano to Jerzy Owsiak. Rzadko się zdarza, żeby jeden człowiek potrafił zaangażować tysiące do realizowania wspólnego celu.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być? 

Może lekiem, który leczy wszystkie choroby.

Jaką supermoc chciałabyś mieć? 

Chciałabym umieć czytać w ludzkich myślach. 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Ambitna, lojalna i bardzo towarzyska.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Bardzo cieszę się wszystkimi, nawet drobnymi sukcesami, ale najbardziej jestem dumna z tego że zostałam wybrana Miss Polish America.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą? 

Ja po prostu uwielbiam być kobietą, i jak to się mówi, zmieniać sto razy zdanie, malować paznokcie, kupować buty i wykradać mamie ubrania z szafy. 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej? 

Szczerze mówiąc to właśnie te wybory są dla mnie najbardziej znaczącym wydarzeniem. Dlaczego? Ponieważ czuję, że bardzo wydoroślałam w ciągu ostatnich kilku miesięcy i moje życie już się zmieniło. 

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za 10 lat mam nadzieję pracować w świecie  modelingu. Moim marzeniem jest projektowanie mody i oraz to, żeby moja wizja współpracy z ludźmi się spełniła, przez co mój głos będzie słyszalny nie tylko w sprawach związanych z modą.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Jestem uparta, a jednak dobrze jest posłuchać dobrych rad i czasem pójść na kompromis. Również lubię dramatyzować, czasem niepotrzebnie i za bardzo się stresuję. 

Jesteś wyjątkowa, ponieważ... ? 

Nie jestem wyjątkowa, chciałabym być w znaczeniu pozytywnym. Ale nie mnie to oceniać. Do innych należy ocena czy jestem. 

Czym jest dla Ciebie "siła kobiet" ? 

Siła kobiet, szczególnie w dzisiejszych czasach, to niezależność, ambicja, pewność siebie i ogromna siła psychiczna. Uważanam też, że największą i najpiękniejszą siłą kobiety jest macierzyństwo. 

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem"?

Piękno z przesłaniem jest mocą sprawczą, powoduje otwarcie serc i pobudza pozytywna energię. Zdecydowana większość ludzi czuje się w ogrodzie pełnym kwiatów wspaniale i tak samo dzieje się gdy nasze autorytety inspirują  nas do nauki  i czynienia dobra. Połączenie piękna z przesłaniem. To pakiet idealny gdzie wygląd zewnętrzny jest tylko jednym ze jego elementów . 

 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas