Finalistki

10 / Zuzanna Smaga

Zagłosuj na Zuzannę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.10 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie:  Jestem studentką germanistyki. Biegle posługuje się językiem niemieckim oraz angielskim. Poza nauką, pracuje w salonie sukni ślubnych, co sprawia mi ogromną przyjemność, bo pasjonuje mnie moda i praca z ludźmi. Rozwijam wiedzę na temat zdrowego trybu życia, a wolny czas spędzam aktywnie, regularnie chodzę na siłownie, biegam oraz pływam. Moim największym marzeniem jest praca w telewizji. Nie lubię monotonii, więc każdy dzień wykorzystuje w 100%.

 

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Ellie Łazarczyk | zegarki. Jordan Kerr

Wzięłam udział w Konkursie Miss Polonia 2018, ponieważ... chciałam spełnić marzenie z dzieciństwa. Uważam ze konkurs daje ogromne możliwości sprawdzenia swoich sił przed obiektywem oraz nawiązania nowych znajomości.

Idealna Miss to... nie tylko piękna twarz, ale również inteligentna, życzliwa kobieta z klasą. Za wzór do naśladowania uważam Aleksandrę Szczęsną Vice Miss Polonia 2012 oraz obecnie panującą Agatę Biernat.

Inspiruje mnie... polska modelka Sandra Kubicka, która według mnie stanowi doskonały obraz kobiety sukcesu. Łączy w sobie wdzięk, siłę oraz ogromną dawkę pozytywnej energii.

Moim największym marzeniem jest... praca w telewizji. Następnym na liście, równie ważnym, jest szczęśliwa rodzina  oraz podróżowanie po świecie.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... Uważam się za odpowiedzialną i pewną siebie kobietę. Otrzymanie tytułu Miss Polonia byłoby dla mnie ogromną możliwością do motywowania młodych dziewczyn by realizowały swoje cele i marzenia.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM