Finalistki

10 / Aleksandra Kielan

Zagłosuj na Aleksandrę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.10 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie:  Nazywam się Aleksandra Kielan, pochodzę z Częstochowy. Po wygraniu konkursu The Look Of The Year w 2014 roku, zaczęłam pracować jako modelka w Polsce oraz za granicą. Kocham podróżować i bardzo się cieszę, że moja praca mi na to pozwala. Moim największym hobby jest sport oraz taniec, uwielbiam aktywnie spędzać czas. Nie ma dla mnie lepszego uczucia na świecie niż surfing. Przez wiele lat pływałam i dosyć szybko udało mi się opanować ten trudny sport i wiem, że zawsze będzie częścią mojego życia. Ostatnio zaczęłam również ćwiczyć acrojoge. Mimo że zawsze jestem spragniona adrenaliny oraz nie wyobrażam sobie tygodnia bez ćwiczeń, to interesuje się również sztuką i czasem potrafię usiąść spokojnie i stworzyć sama jakieś arcydzieło albo po prostu przeczytać dobrą książkę.

make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Born2Be | zegarki. Hornavan

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, ponieważ... wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2019, ponieważ od zawsze o tym marzyłam. Bardzo chcę spróbować swoich sił w rywalizacji z pięknymi, mądrymi i utalentowanymi dziewczynami.

 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia? Jeśli zostałabym Miss Polonia 2019, to chciałabym zwrócić uwagę wszystkich na zdrowy styl życia i zachęcić ludzi do uprawiania sportów. Chcę rozpowszechnić w Polsce acrojogę oraz ćwiczenia na świeżym powietrzu jak np.na Muscle Beach w Santa Monica, gdzie każdy, kto ma tylko ochotę to może coś poćwiczyć, poznając przy tym ciekawych ludzi i spędzając aktywnie czas. W Polsce wciąż nie ma takich miejsc, gdzie ludzie się integrują i wspólnie ćwiczą na dworze. Chciałabym również zachęcać do świadomego, zdrowego odżywiania, zwrócić uwagę ludzi na współczesne choroby cywilizacyjne jak otyłość (zwłaszcza wśród dzieci), uzależnienia od internetu i telefonów. Za ważne uznaję także zwrócenie uwagi ludzi na ekologię i zachęcanie do dbania o naszą planetę, tak aby wystarczyło wszystkiego dla następnych pokoleń. Jako Miss mogłabym na pewno dotrzeć do większej liczby osób niż teraz.

 

Moje pierwsze wspomnienia związane z konkursem Miss Polonia... pierwsze wspomnienia konkursu, gdzie była wybierana Miss Polonia mam z czasów, gdy byłam małą dziewczynką. Oglądałam wybory Miss z rodzicami w telewizji i powiedziałam, że też zostanę Miss Polonia. Dostałam później od rodziców w prezencie swoją własną koronę i piękną różową suknię, którą zakładałam na wszystkie rodzinne uroczystości.

 

Jaka jest idealna Miss? Idealna Miss to przede wszystkim osoba, która oprócz tego, że jest piękna, zgrabna i inteligentna, wyróżnia się również tym, że jest tolerancyjna, lubiana, wesoła i jest przede wszystkim dobrym człowiekiem, a cechy takie jak zazdrość, egoizm, zakłamanie, nienawiść i podłość są jej obce. Idealna Miss dba o innych i potrafi bezinteresownie pomagać. Jest również osobą szczerą, prawdomówną, empatyczną i wrażliwą.

 

Jakie jest Twoje największe marzenie? Moim największym marzeniem jest bycie po prostu szczęśliwą. Chcę przeżyć życie zgodnie ze swoimi planami, w zgodzie ze sobą i swoim sumieniem.

 

Kto jest Twoim autorytetem? Moim autorytetem jest m.in. Martyna Wojciechowska. Podziwiam ją za jej odwagę, pasję podróżowania i pomaganie innym. Chciałabym zobaczyć tyle miejsc na świecie co ona.

 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czymś chciałabyś być? Jeśli nie mogłabym być człowiekiem, to chciałabym być światłem i niczym latarnia wskazywać wszystkim dobrą drogę. Mogłabym również dotrzeć do miejsc wciąż niedostępnych dla ludzi.

 

Jaką super moc chciałabyś mieć? Chciałabym mieć moc zamiany zła w dobro. Jeśli wszyscy ludzie na świecie byliby dobrzy, to wszystko stałoby się łatwiejsze i cały świat byłby idealny.

 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują... przymiotniki które najlepiej mnie opisują to silna, otwarta i uparta.

 

Co jest dla Ciebie największym dotychczasowym sukcesem? Największym moim dotychczasowym sukcesem jest moja praca. To właśnie dzięki niej mogę podróżować po świecie i w ten sposób spełniać jedno ze swoich marzeń, czyli poznawanie innych kultur od podszewki.

 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą? Najfajniejsze w byciu kobietą jest to, że możemy płakać na wzruszających filmach i nikt nam nie zarzuci, że nie wypada - niby wyglądamy na słabszą płeć, a w gruncie rzeczy jesteśmy bardzo silne.

 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej? Najlepszą życiową lekcję miałam, gdy jako nastolatka mieszkałam sama na drugim końcu świata. Bez rodziców, na których mogłabym liczyć, bez przyjaciół. Byłam zdana tylko na siebie i bardzo szybko musiałam się wszystkiego nauczyć: języka obcego, gotowania, zadbania o siebie i przede wszystkim samodzielności.

 

Gdzie widzisz siebie za 10 lat? Myślę, że za 10 lat będę kobietą spełnioną. Na pewno będę podróżować i odkrywać nowe, nieznane miejsca.

 

Jestem wyjątkowa, ponieważ... jestem sobą i nikogo nie udaję.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas