Finalistki

1 AMELIA TROCHIMCZUK

AMELIA TROCHIMCZUK, Międzyzdroje, 19 lat, 165 cm wzrostu

SMS o treści MISSPOLONIA.1 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / SMS)

zawód: modelka | zainteresowania: taniec, śpiew, gra na fortepianie 

O sobie: Od ponad 15 lat jeżdżę na nartach, a od 4 na snowboardzie. Wyjazdy w góry i sporty zimowe od dziecka były moją pasją. W niedalekiej przyszłości chciałabym zdobyć tytuł instruktora narciarstwa. Od zawsze w moim sercu były również taniec i muzyka. Studiuję kosmetologię oraz działam w modelingu od kilku lat. Przed obiektywem czuję się bardzo swobodnie - sesje sprawiają mi ogromną radość, ponieważ kocham to, co robię. Uwielbiam uczyć się języków obcych, w przyszłości chciałabym mówić płynnie w 4 językach. 

 

Stylizacje: Grupa GPoland  |  Obuwie: Born2Be  |  Makijaże: Delia Cosmetics  |  Fryzury: Cameleo | Fot. Magdalena Michalak

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Wzięcie udziału w konkursie Miss Polonia od dziecka było moim marzeniem. Stanięcie na scenie z tą obłędnie piękną koroną, przy tym zdobycie tytułu Miss Polonia byłoby czymś niezwykle honorowym. Chciałabym udowodnić, że wzrost nie ma znaczenia, gdyż liczy się serce oraz czyny.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Zazwyczaj wygrywają piękne kobiety o wysokim wzroście, a ja chciałabym złamać te stereotypy. Wiele wspaniałych i pięknych kobiet rezygnuje z wzięcia udziału w konkursach piękności ze względu wzrost. Jestem osobą z wieloma pasjami i ogromnymi planami na przyszłość.

Jaka jest idealna Miss?

Po pierwsze nie ma człowieka idealnego. Każdy ma przynajmniej jedna wadę. Idealna Miss powinna być piękna na zewnątrz, jak i w środku. Być sobą, inspiracją, kobietą inteligentną, o wielkim sercu niosącą pomoc. Podziwiam Miss Polonia 1992 Ewę Wachowicz – to kobieta sukcesu będąca inspiracją dla nas wszystkich.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Moim największym marzeniem jest założenie w przyszłości rodziny oraz to, aby ludzie zaczęli cieszyć się z drobnych rzeczy i doceniali to, co mają w danej chwili. By było w nas więcej radości i mniej okrucieństwa na tym świecie.

Kto jest Twoim autorytetem?

Moim największym autorytetem są rodzice, bracia jak i cała rodzina. Chciałabym osiągnąć w życiu to, co Ci wspaniali ludzie ciężką pracą i uczciwością. 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Myślę, że chciałabym zostać zegarem, by móc sprawić, żeby czas płynął wolniej lub zatrzymać daną chwilę na dłużej, gdyby ktoś mnie o to poprosił. Jeśli natomiast chodzi o istotę żywą, to celowałabym w zwierzę morskie, gdyż od zawsze woda, oceany, morza czy rzeki mnie pasjonowały. 

Jaką super moc chciałabyś mieć?

Chciałabym potrafić przenosić się w czasie - do przeszłości oraz przyszłości. Jest to dosyć przerażające, jednak może udałoby mi się rozwiązać kilka światowych, znanych zagadek? Ostrzec przed nadchodzącym niebezpieczeństwem czy wyjaśnić, co było powodem danej sytuacji z przeszłości.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Jestem bardzo wrażliwa, mocno odczuwam krzywdę innych oraz własną. Prawdziwa, gdyż nikogo nie udaje i zawsze jestem sobą. W głębi szczęśliwa, gdyż jestem kochana przez osoby bliskie memu sercu.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Moim największym dotychczasowym sukcesem jest to, że się spełniam w tym, co kocham robić. Mam pasje, plany na przyszłość i nie boję się ciężkiej pracy. Doceniam również dostanie się do finałowej 20-stki w 2020 roku w wieku zaledwie 19 lat.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Najfajniejsze w byciu kobietą jest to, jak wiele jesteśmy w stanie zrobić, zdziałać w jednej chwili, gdy dookoła się pali, nie układa nam samym oraz innym. Pomimo przeciwności losu jesteśmy niezwykle silne i zaradne.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Myślę, ze moją największą życiową lekcją był rok 2020. Wiele mnie nauczył, ale tez zranił. Zmienił moje podejście do pewnych spraw i pokazał, jak ważne jest cieszenie się z najdrobniejszych rzeczy.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za 10 lat widzę siebie jako spełnioną, dojrzałą, a przede wszystkim szczęśliwą kobietę, żonę i matkę, mająca kochającą rodzinę, dom i wsparcie od najbliższych.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Żadnych - nie chciałabym zmieniać żadnej z nich. Jedyne, co mogłabym w sobie zmienić to przestać tak dużo spać w wolnym czasie!

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Jestem wyjątkowa, ponieważ jestem sobą, mam wielkie serce i jestem uczciwa. Nigdy nie traktowałam innych z góry, nauczyli mnie tego moi rodzice, za co jestem im bardzo wdzięczna. Akceptuję siebie taką, jaką jestem i jestem naturalna.

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem”?

Hasło „Piękno z przesłaniem" oznacza dla mnie kobietę, która jest piękna nie tylko na zewnątrz, ale i w środku. Ma wyznaczony cel, chce nieść dobro i pomoc. Zmienić i przełamać stereotypy. Stać się inspiracja i zmienić życie innych, choćby nawet tej jednej osoby.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas