Finalistki

1 ALICJA ADAMIAK

ALICJA ADAMIAK, Piątek, woj. łódzkie

SMS o treści MISSPOLONIA.1 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / SMS). 

O mnie:

Jestem energiczną i ambitną studentką zarządzania i marketingu, która z pasją podchodzi do swojej dziedziny studiów. Prowadzę również działalność gospodarczą z zakresu transportu.

Podróżowanie to kluczowy element mojego życia, który kształtuje moje doświadczenia, wartości i aspiracje. Podróże uczą mnie elastyczności, otwartości na nowe doświadczenia i doceniania różnorodności, co jest nieocenione zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.Interesuje się modą, ponieważ daje mi to możliwość wyrażania siebie i swojej kreatywności.

Pasjonuje mnie zdrowy tryb życia. Uwielbiam aktywność fizyczną. Cenię te momenty, kiedy mogę łączyć ruch z podziwianiem otaczającej natury, co daje możliwość odnalezienia spokoju i równowagi w zgiełku codziennego życia.

Outfit: Monnari buty: Saway   | Makijaże: Kontigo  |  Fryzury: Dominik Garczyński

Zdjęcia: Magdalena Michalak | Stylizacje: Kacper Kozłowski | Produkcja: IGO-ART

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Wzięłam udział w konkursie, ponieważ chciałam spróbować swoich sił i możliwości w przedsięwzięciu jakim jest Miss Polonia. Nie ukrywam, że było to moje marzenie od najmłodszych lat.

 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Ponieważ jestem pełna pasji, ambicji i pozytywnej energii, które są zaraźliwe i inspirujące dla innych. Posiadam zrównoważone podejście do życia, które łączy dążenie do sukcesu zawodowego z pragnieniem poznawania świata. Jest to przykład, że jeśli się chce – można łączyć różne dziedziny i aspekty, aby w życiu osiągać spełnienie. Jestem otwarta na nowe doświadczenia oraz świadoma, jak ogromną odpowiedzialność niesie za sobą tytuł Miss Polonia.

 

Jaka jest idealna Miss?

Idealna Miss posiada nie tylko atrakcyjność zewnętrzną, ale przede wszystkim siłę i inteligencję. Potrafi przekazać swoje wartości i przesłanie. Powinna być otwarta, empatyczna i skłonna do niesienia pomocy innym, aby pokazywać, że piękno, to przede wszystkim postawa i działania.

 

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Moim największym marzeniem jest być spełnioną i szczęśliwą. Chciałabym jak najwięcej podróżować, zwiedzać świat, poznawać kultury, otaczać się ludźmi, którzy będą mnie inspirować i motywować.

 

Kto jest Twoim autorytetem?

Moim autorytetem są moi rodzice, którzy są dla mnie wzorem do naśladowania. Zawsze mogę liczyć na ich wsparcie oraz dobrą radę.

 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Chciałabym być wilkiem, ponieważ symbolizuje on niezależność i instynkt. Wilki są znane ze swojej lojalności wobec stada, co odzwierciedla moje pragnienie bycia częścią silnej, wspierającej społeczności, jednocześnie zachowując swoją indywidualność.

 

Jaką supermoc chciałabyś mieć?

Moją supermocą byłaby umiejętność latania. Latanie mogłoby przynieść poczucie absolutnej wolności i ekscytacji związanej z przemierzaniem nieba, obserwowaniem świata z wysokości oraz doświadczaniem unikalnej perspektywy, nieosiągalnej dla większości ludzi.

 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Ambitna- ponieważ wytrwale dążę do celu. Nie boje się wyzwań, jestem zdeterminowana. Jestem również gotowa do ciężkiej pracy, długotrwałego zaangażowania i podejmowania działań w celu osiągnięcia sukcesu.

Otwarta- jestem otwarta na poznawanie nowych osób, kultur, miejsc oraz ciągły rozwój.

Uczciwa- ponieważ nie potrafię kłamać oraz czerpać korzyści z czyjegoś nieszczęścia. Traktuję ludzi tak, jak na to zasługują- z szacunkiem i sprawiedliwością.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Nie mam jednego, największego sukcesu. Jestem dumna z ukończenia studiów pierwszego stopnia, znalezienia się w gronie laureatek konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego oraz z finale ogólnopolskim. Sukcesem mogą uznać również to, że mam wokół siebie ludzi, na których mogę liczyć.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Najfajniejsza jest damska solidarność, która pokazuje, że jeśli kobiety czegoś naprawdę chcą, potrafią się jednoczyć i wspierać, aby osiągnąć wymarzony cel. Jesteśmy skrupulatne, silne i wyjątkowe.

 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Nie miałam jednej życiowej lekcji. Wszystkie etapy mojego życia mnie czegoś nauczyły i ukształtowały mój charakter. Nauczyłam się doceniać siebie i innych. Zrozumiałam, że należy otaczać się ludźmi, którzy powodują, że mam uśmiech na twarzy. 

 

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za 10 lat chciałabym być spełnioną zawodową kobietą, która nieustannie się realizuje i uczy. Widzę również przy sobie rodzinę, z którą mogę dzielić się sukcesami oraz pięknymi chwilami.

 

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Jestem zbyt ufna, przez co łatwo mnie zranić. Cały czas uczę się odróżniać osoby, które mają wobec mnie dobre intencje od tych, które tylko chcą czerpać ze mnie korzyści.

 

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Jestem wyjątkowa, ponieważ nie boję się żyć i czerpać z życia. Staram się wykorzystywać każdy moment na spełnianie marzeń oraz realizowanie wyznaczonych celów.

 

Czym jest dla Ciebie "siła kobiet" ?

Siła kobiet to przede wszystkim wsparcie oraz wzajemna motywacja. Siła kobiet leży w zdolności do radzenia sobie z różnorodnymi wyzwaniami, jednocześnie zachowując empatię, wrażliwość i dobre serce.

 

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem”?

„Piękno z przesłaniem” to dla mnie idealne ujęcie idei konkursu Miss Polonia. Obala stereotypowe myślenie na temat piękna kobiet. Każda z nas może reprezentować inne piękno, ważne, aby kryło się za tym coś więcej- piękne serce i osobowość. Powinnyśmy pomagać ludziom potrzebującym, udzielać się społecznie i charytatywnie.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas