Finalistki

1 / Klaudia Kroczek

Zagłosuj na Klaudię! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.1 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Nazywam się Klaudia Kroczek, mam 23 lata. Studiuję kosmetologię w Warszawie, lecz pochodzę z Rzeszowa i tam zaczęła się moja przygoda związana ze sportem. W szkole uprawiałam siatkówkę, a od 16 lat trenuję taniec towarzyski i dodatkowo chodzę na siłownię. Interesuję się również modelingiem i aktorstwem. Przygodę z kamerą rozpoczęłam, gdy zamieszkałam w Warszawie. Próbowałam swoich sił w reklamach i serialach telewizyjnych, czym zajmuję się do dziś. Bardzo ważna jest dla mnie naturalna uroda, więc dbam o zdrowy wygląd swojego ciała.make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Born2Be | zegarki. Horvavan

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, ponieważ... do wzięcia udziału w konkursie namówili mnie rodzice, przyjaciółka i chłopak. Dzięki mojemu doświadczeniu scenicznemu chciałam spróbować swoich sił w Miss Polonia 2019.Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia? Uważam, że tytuł Miss Polonia 2019 pomógłby mi spełniać marzenia. Pomimo że jest to konkurs oparty przede wszystkim na wyglądzie, mam pełno pomysłów, jak mogłabym wykorzystać zwycięstwo w celach charytatywnych dla ludzi, zwierząt i dla środowiska, o które w dzisiejszych  czasach powinniśmy zadbać.

 

Moje pierwsze wspomnienia związane z konkursem Miss Polonia... konkursami Miss zaczęłam interesować się w wieku parunastu lat, gdy mama pokazała mi Miss World 1989r - Anetę Kręglicką. Od tego czasu co roku śledziłam i podziwiałam zmagania pięknych Polek, co w późniejszym czasie stało się moim marzeniem.

 

Jaka jest idealna Miss? Idealna Miss powinna być piękna i delikatna. Powinna inspirować ludzi swoim zachowaniem, wykorzystywać tytuł do promowania swoich wartości i przekonań oraz dawać przykład innym, angażując się w akcje charytatywne, a jej nienaganne zachowanie powinno być wzorem postępowania dla innych. Przykładem jest Marcelina Zawadzka, która po otrzymaniu tytułu nie zmieniła się, jest dobra, otwarta, inteligentna, pomocna i kocha to, co robi.Jakie jest Twoje największe marzenie? Mam dwa marzenia. Pierwsze z nich to podróżowanie po świecie, aby poznawać różnych inspirujących ludzi i ich kulturę, a drugie to robienie w przyszłości tego, co kocham, co sprawia mi przyjemność, aby czerpać z życia jak najwięcej.

 

Kto jest Twoim autorytetem? Moim autorytetem jest Księżna Diana. Elegancka, dostojna, kulturalna, pomocna i pełna miłości kobieta. Mimo niełatwego życia nie traciła swoich wartości i nie poddawała się. Jako kobieta całe swoje serce poświęciła synom, dla których zawsze znalazła czas, podróżowała po świecie, aby  udzielać pomocy. Jej zachowanie było, jest i będzie wzorem dla innych.

 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czymś chciałabyś być? Wybrałabym lwa - jest to zwierzę niezależne, lecz pozostaje w stadzie, dbając o jego dobro i bezpieczeństwo. Ponadto lwy nazywane są królami dżungli. Moje cechy charakteru sprawiają, że dbam o innych, a za razem czuję się ważna wśród grupy, w której przebywam.

 

Jaką super moc chciałabyś mieć? Chciałabym zaczarować zwierzęta, aby potrafiły mówić. Myślę, że każdy kiedyś zastanawiał się, co powiedziałyby, gdyby porozumiewały się w naszym języku. Sama mam w domu rodzinnym trzy psy i cały czas odgaduje, co chcą mi przekazać.

 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują... ambitna, troskliwa, uczciwa.

 

Co jest dla Ciebie największym dotychczasowym sukcesem? Moim największym dotychczasowym sukcesem jest występ na Mistrzostwach Świata w Wielkiej Brytanii na turnieju tańca towarzyskiego. Po parunastu latach treningów, razem z partnerem i trenerem uznaliśmy, że powinniśmy spróbować swoich sił w najbardziej prestiżowym turnieju tańca. Występowałam przed moimi tanecznymi autorytetami z całego świata i zajęłam miejsce, z którego byłam dumna, co dało mi jeszcze więcej motywacji do dalszych treningów.

 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?  Najfajniejsze w byciu kobietą jest to, że możemy się nieustannie zmieniać. Każdego dnia możemy inaczej się ubrać, pomalować, uczesać. Dzięki temu każdy dzień staje się inny i wyjątkowy.

 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej? Najważniejsza dla mnie życiowa lekcja odbyła się parę lat temu. Podczas turnieju tańca doznałam urazu kolana, przez co musiałam zakończyć swój występ. Po pewnym czasie gdy wyzdrowiałam, zrozumiałam, że zdrowie jest najważniejsze. Od tego momentu zaczęłam doceniać każdy dzień treningu i chwile, gdy jestem zdrowa i mogę w pełni korzystać z życia.

 

Gdzie widzisz siebie za 10 lat? Za 10 lat widzę siebie z uśmiechem na twarzy, dalej zarażająca pozytywną energią, wśród ludzi, których kocham.

 

Jestem wyjątkowa, ponieważ... pomimo młodego wieku wiele się już w życiu nauczyłam. Doceniam każdą chwile, jestem wrażliwa na pomoc innych i zawsze słyszę, że jestem jak słońce dzięki, któremu jest weselej i promienniej.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas