Finalistki

1 / Jesica Walecka

Zagłosuj na Jesicę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.1 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Aktualnie mam wakacje, ale już za kilka dni będę studentką kierunku aktorstwa w Warszawskiej Szkole Filmowej. Jestem świeżo po ukończeniu kursu na trenera personalnego oraz instruktora siłowni i to jest właśnie jedno z moich hobby. Interesuję się sportem oraz aktorstwem i muzyką. Wolny czas spędzam na próbach teatralnych oraz wokalnych jak i na siłowni oraz z rodziną i znajomymi ...lubię też zakupy, chyba jak każda kobieta. Komunikatywnie posługuje się językiem angielskim.  

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Ellie Łazarczyk | zegarki. Jordan Kerr

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia, ponieważ... chciałam spróbować własnych sił i możliwości. Do czasu podjęcia decyzji o starcie w konkursie słabo było z moją samoocena -konkurs nie dość, że daje mi sporo możliwości, to co najważniejsze pomógł mi nabrać zdrowej pewności siebie.

Idealna Miss... trafnie określa greckie pojęcie oznaczające połączenie dobra z pięknem -Kalokagathia. Te dwie cechy powinny być ze sobą nierozerwalnie złączone.

Inspiruje mnie... Angelina Jolie, która jest mamą szóstki dzieci, od 11 lat prowadzi działalność humanitarną, odwiedzając przy tym szereg obozów dla uchodźców na całym świecie. Co więcej jest znakomitą aktorką. Swoją osobą idealnie reprezentuje dobro i piękno.

Moim największym marzeniem jest... podróżowanie, a przy tym poznawanie kultury różnych zakątków świata. Chciałabym też spełniać się w swoich pasjach i być tak po prostu szczęśliwa.

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... chciałabym móc słusznie reprezentować ten tytuł i na jego mocy pomagać.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM